Saç Rengi ve Saç Boyama Düsünerek koyulastirabilirmiyiz?

capkinkiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009
470
0
31
Kizlar ben saclarimi bir kac ton daha koyu sac istiyordum da boyadan kaciniyordum bu aralar istedigim rengin boyalarina ve resimlerine cok baktim ve sinifimdaki bir kac kisi bana bugün saclarimi mi boyattigimi sordular ben hayir dedim onlar ise israrla yok boyatmissin felan dediler acaba cok fazla heveslendigim ve o resimlere cok fazla baktigim icin biraz koyulasmis olabilir mi kizlar, duydunuz mu hic böyle birsey??

- Hani vardir ya mesela kirpik uzatmak icin felan da cok düsünürsen uzar diyorlar da ordan esinlendim olabilir mi diye...

nedense bana çok sacma geldı bende 1 haftadır antalyada otellere bakıyorum ama nedense kendımı bır orda hıssedemedım

valla cnm yok olmaz heralde oyle bışı ben ılk defa duydum

arkadaşım saça doğal rengini veren pigmenti düşünerek değiştirebileceğini mi sanıyorsun gerçekten, yoksa bu bir şaka mı?
doğal saç rengini genlerimiz belirler, koskoca genomunu, DNA'nı düşünerek değiştirebiliyorsan bilim dünyasında yeni bir çığır açabilirsin.

Son düzenleme:
daha önce duymuştum böyle bişey ama saç rengini değiştiremezsin
biyokinezi diyorlar hatta bu yönteme ve sadece göz rengini değiştirmek amacıyla yapılıyor
fakat ne kadar gerçektir bilemem hiç denemedim :):)

Hahhaahah sizde beni tam mal yerine koydunuz haee xDD Biliyorum sacma ama bu son günlerde cok fazla istedigim sac rengine yani benimkinin bir kac ton koyusuna baktim ve boyatsammi boyatgmasammi diye cok düsünmüstüm arkadaslarimla da bunu hic paylasmadim sonra dün birden bir arkadasim saclarini mi boyattin dedi ben yok dedim o tutturdu boyatmissin diye, ardindan baska bir arkadas da geldi yok boyatmadim dedigim halde boyatmissin boyatmissin ve de yakismis dediler bugün de ayni sekilde inanilmaz birsey boyatmadin da nasil koyulasti felan dediler....

Acaba günesten mi diyecem de günesin aciklastirmasi gerekmezmiydi?? Önceden hep öyle olurdu cünki....

arkadaşım saça doğal rengini veren pigmenti düşünerek değiştirebileceğini mi sanıyorsun gerçekten, yoksa bu bir şaka mı?
doğal saç rengini genlerimiz belirler, koskoca genomunu, DNA'nı düşünerek değiştirebiliyorsan bilim dünyasında yeni bir çığır açabilirsin.

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Düşünerek değişiyorsa saç rengi ben şimdiden düşünmeye başlıyorum.O kadar para vermem hem boşu boşuna.:jeyyar:

saçtaki jöle, sprey varsa yada birkaç günlük kirli saçta koyu renk gösteriyor ama geçen gün göz renginin nasıl deiştirileceği ile bir konu okumuştum

X