Duvardaki Siyah Uzun Dalları Olan Çiçekleri Nereden Alabilrim ?

HNDN77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
34
0
arkadaşlar merhaba .. şu duvar üzerine yapışıkmı yoksa çizimmi bilemiyorum ama ; upuzun siyah çiçekler çok hoşuma gidiyor. bunlara ne deniyor ve nasıl yapabilirim lütfen yardım edin.. cevaplarınızı bekliyorum sevgilerimle..

Canım onlar duvar stickerları internetde arama motoruna bu şekilde yazarsan satış yapan siteler gelir.Aynı zamanda koçtaş gibi yapı marketlerdede bulabilirsin

arkadaşlar merhaba .. şu duvar üzerine yapışıkmı yoksa çizimmi bilemiyorum ama ; upuzun siyah çiçekler çok hoşuma gidiyor. bunlara ne deniyor ve nasıl yapabilirim lütfen yardım edin.. cevaplarınızı bekliyorum sevgilerimle..

canım onlar istanbulda bazı büyük yapı marketlerde var ama güsel deiller.kalitesi ii deil.en iyisi istanbul unkapanında.oraya git. orda bu model dahil daha da güsel modeller war.tavsiyem.bi de internnetten wall together sitesinden sipariş verebiliosun.sevgiler..

Arkadaşlar pazardaki stickırlardan deniyeniniz varmı ber evimin her köşesine yapıştırdım inanılmaz güzel duruyorlar.Mesela sokak lambası altındaki kedileri banyomdaki fayansa yapıştırdım çok sevimli durdular.Kelebekli modeli bulaşık makinama mor menekşeli deseni beyaz mutfak dolaplarıma yapıştırdım.Yapışınca leke yapar diye korkmayın kolayca sökülüp hiç bir iz bırakmıyorlar.Ucuz yoldan evine hava katmak isteyenlere şiddetle tazsiye ederim

canım koçtaş ta satılıyor..ayrıca ünlü bir alışveriş sitesinde de satılıyor...ama duvara yapıştırmak biraz zor...yap boz gibi...uğraştırıyor...

X