Duvarlari ayna kapli olan var mi?

benkibele

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
4.925
43
43
arkadaslar evindeki odalardan herhangi birinin duvarlari ayna kapli olan var mi? evimin girisindeki kucuk hole dusunuyorum ama bilmem ki kirilir mi kolayca?:uhm:

Duvarlarınızı ayna kaplatacaksanız yerden belirli bir yükseklikten sonra kaplatmanızda fayda var. Elektrik süpürgesi vb. gibi şeylerin çarpmaması açısından yerden 40-50cm yukarıdan ayna kaplatmak sağlıklı olur.
Sevgiler,

Not: Duvardaki ahşapların cilasını kazıyarak beyaz veya krem bir boya uyguladığınızda ve çiçek desenli tablolar astığınızda da holünüz güzel görünebilir.

vALLA bişey dicem güleceksiniz.ayna deyincede aklıma hep o gelir. ayna bence mükemmel fikir.

internetten tanıştığım kız arkadaşımın bir doktor arkadaşı vardı.msn de konuşuyor benle arkadaşız,bana aşık olmuş benle evlenmek istiomuş adam vala sapıktı galiba.ana diyorki evim çok güzel yatak odasınıda tavanından duvarına kadar ayna yaptırcam.:) ayna deyince o gelior karısıyla yattığı yerden kendini görecekmiş o karı adayıda benmişim .

ama çok hoş olur ayna :KK66:

Duvarlarınızı ayna kaplatacaksanız yerden belirli bir yükseklikten sonra kaplatmanızda fayda var. Elektrik süpürgesi vb. gibi şeylerin çarpmaması açısından yerden 40-50cm yukarıdan ayna kaplatmak sağlıklı olur.
Sevgiler,

Not: Duvardaki ahşapların cilasını kazıyarak beyaz veya krem bir boya uyguladığınızda ve çiçek desenli tablolar astığınızda da holünüz güzel görünebilir.

bu beyaz boyanmis halini gozumde canlandirabiliyorum da emin de olamiyorum. cunku bir defa yesil olan kuvetimizi beyaza boyamak icin kuvet boyasi almistim. boyadim ama berbat oldu. tekrar alttaki yesil rengi bulana kadar canim cikti kimyasallardan geberi:smiley-cool:yodum az kalsin.

Canım bizim evde giriş kapısının tam karşısındaki duvarda boydan boya ayna var.Yerden 10cm yukardan başlıyor tavana kadar.Çok güzel duruyor.Süpürürken ,silerken hiç sorun olmuyor.

Bence de olabilir... Küçük bir hol demişsiniz... ayna oraya derinlik kazandırır... Daha büyük görünüz holünüz :)) İşini bilen birine yaptırırsanız, holünüzün duvarına uygun kalınlık ve ebatta önerisi olacaktır mutlaka....

canımya bir sene sonra mı geleceksin türkiyeye daha çok var gurbetlik çekmek çok zor allah kolaylık versin sana

bu beyaz boyanmis halini gozumde canlandirabiliyorum da emin de olamiyorum. cunku bir defa yesil olan kuvetimizi beyaza boyamak icin kuvet boyasi almistim. boyadim ama berbat oldu. tekrar alttaki yesil rengi bulana kadar canim cikti kimyasallardan geberi:smiley-cool:yodum az kalsin.

Beyazdan ziyade beji düşünebilirsiniz, riske girmemiş olursunuz. Yada kumbeji diye bir renk vardır, önerebilirm. Boyayı sizin yapmanız sizi oldukça yorabilir, çünkü eski ahşabın üzerindeki cilayı kazımak ve 2-3 kat boya yapmak cidden yorucudur. Bu nedenle işin uzmanı birisinden bu konuda yardım alabilirsiniz. Yine de beğenmezseniz üzerine ayna kaplatabilirsiniz. :eek:

Sevgiler,

X