Düz Kirpiği Kaldırma

ilginchakkatenn

Hazelin
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
480
195
Merhabaa kızlar.Benim kirpiklerim düz benim gibi kirpiği olanlar rimel sürüyor kalkık duruyor.Çok hoş gözüküyor hatta.Ama ben rimel sürsem de iniyor hemen, kıvırıyorum kaldırıyorum da acaba beceriksiz miyim? Yada benim gibi kirpiği düz olanlar nasıl kaldırıyor kirpikleri? 😂

Kirpik kıvırıcı kullanmak gerekiyor birde rimelde fırçası bombeli olan fırçaları almak lazım onlar kirpiği kaldırmada daha etkili oluyo

Kirpik permasi oneririm. Sahsen ben cok memnunum. Kirpiklerim duz, nekadar rimel sursem de bir sure sonra dusuyordu. Sonra evde kendim kirpik permasi yaptim.. sonuç, bir kat rimelle bile kaslara degen kirpikler 😍

Internette perma kitleri satiliyor. Alip evde yapabilirsiniz. Yalniz kirpikleri fazla cektirmeden ve duzgun bir sekilde uygulamak gerek.

Kirpik permasi oneririm. Sahsen ben cok memnunum. Kirpiklerim duz, nekadar rimel sursem de bir sure sonra dusuyordu. Sonra evde kendim kirpik permasi yaptim.. sonuç, bir kat rimelle bile kaslara degen kirpikler 😍

Internette perma kitleri satiliyor. Alip evde yapabilirsiniz. Yalniz kirpikleri fazla cektirmeden ve duzgun bir sekilde uygulamak gerek.
Canım bende kirpik perması alacağım fakat deneyip olumlu sonuç alan birilerini arıyordum..Hangi marka kullandın?? Aslında bir marka var youtubede kullanan tavsiye eden gördüm ama seninkini de merak ettim??

Bende 3 seferdir kirpik permasini evde kendim yapiyorum cok memnunum icinden her aparati cikiyo zaten kirpiginize uygun pedi dogru secmek lazim ama boy boy oluyo kucuk olani yaparsaniz kirpikler ice dogru yuvarlak olarak kivriliyo rimel surulmuyo oyle olunca. O yuzden benim kirpiklerime en buyuk bombesi olan pedi kullaniyorum cok guzel oluyo

Merhabaa kızlar.Benim kirpiklerim düz benim gibi kirpiği olanlar rimel sürüyor kalkık duruyor.Çok hoş gözüküyor hatta.Ama ben rimel sürsem de iniyor hemen, kıvırıyorum kaldırıyorum da acaba beceriksiz miyim? Yada benim gibi kirpiği düz olanlar nasıl kaldırıyor kirpikleri? 😂
Benimde düz rimel sürmeden belli olmuyo kullandığım rimelin fırçası da önemli alırken sor ona uygun rimel verirler bide kıvırıcı kullan ama bi 15 sn bekle ben öyle kullanınca baya kıvrılıyo kirpiklerim

X