Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sarmak için yazcaktım satmak yazmış salak klavye🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤣

IMG-20210113-WA0046.jpeg

Asma var hazır sarılmış yirmisin?

Samdana pazıyı sen mi verdin oda yemişte

Afiyet olsun yigidim ferah gün kahveleri içesin hep😍😍
Bugün izinliydim kuzum.bu hafta izinlilerin yerine çalışıyom o yüzden sabah akşam karışık 🤷🏻‍♀️

Allah razı olsun kalbinin ekmeğini yedirdim muradını versin rabbim güzel malım😍😍

hmm karmakarışıksin yani bu hafta😬

sen ne zaman iciyon kayfeni😍

Tam bu konuyu okuyup bitireyim diyorum bildirim geliyor nevresim bdv ye gidiyorum neyse hepinizi okudum bitirdim şükür 🤣

Akşam akşam ev süpürdüm gene dayanamadim.
Bulaşık da yok ama şimdi eşime çay ve pasta ikram ettim. Yine Bulaşık çıkacak yani.
Makina da yeni bitti sıcak sıcak 😏

Şu çocukların oyuncaklarını bir grup yapmam lazim iyice karıştı ortaya döküyorlar toplayabilene aşk olsun.

Ben şimdi onları yapicam içim rahat uyurum en azından bunu yaparsam.

Tam bu konuyu okuyup bitireyim diyorum bildirim geliyor nevresim bdv ye gidiyorum neyse hepinizi okudum bitirdim şükür 🤣

Akşam akşam ev süpürdüm gene dayanamadim.
Bulaşık da yok ama şimdi eşime çay ve pasta ikram ettim. Yine Bulaşık çıkacak yani.
Makina da yeni bitti sıcak sıcak 😏

Şu çocukların oyuncaklarını bir grup yapmam lazim iyice karıştı ortaya döküyorlar toplayabilene aşk olsun.

Ben şimdi onları yapicam içim rahat uyurum en azından bunu yaparsam.
Diyete sokalım,herifleri bulaşık çıkmasın diye, 🤣bende ayırdım bugün oyuncakları gereksizleri attım.

hayalim gercek oldu hayalim gercek oldu baban nasıl var mı bi gelişme yoksun kaç gündür?
Babam evde kriz geçirip entube olali bugun tam bir hafta oldu. Bu gün hastaneden izin istediler babamın boğazını deleceklermis ağızdan entube etmekten daha iyiymiş. Birde babam cok uzun süre oksijensiz kalmış bu yüzden bilinc hasar görmüş bu da nefes alabilme refleksini şuan yapamıyor olmasına sebepmiş. Rabbim pişman olmayacagimiz bir karar verdirir inşallah. Icimde hem umut hem endişe var. Dualarınızı bekliyorum.

Bugün ne yaptım 👀

sabah komple bi evi topladım
Süpürgecik süpürdü
Yemeğim vardı yemekte yapmadım
Süpürgeyi pakladım
Bide akşam azcık şifonyerimi düzenledim ama bitirmedim

bol kitap okudum
Saç bakımı, cilt bakımı filan oh oh

keyif günü oldu 🥳

Babam evde kriz geçirip entube olali bugun tam bir hafta oldu. Bu gün hastaneden izin istediler babamın boğazını deleceklermis ağızdan entube etmekten daha iyiymiş. Birde babam cok uzun süre oksijensiz kalmış bu yüzden bilinc hasar görmüş bu da nefes alabilme refleksini şuan yapamıyor olmasına sebepmiş. Rabbim pişman olmayacagimiz bir karar verdirir inşallah. Icimde hem umut hem endişe var. Dualarınızı bekliyorum.

Çok geçmiş olsun canım.
Allah im şifa versin. 💐

Ediyorum canım söylediğin günden beri aklımdasın inanki. İnsallah dedigin gibi hersey iyi olur. Rabbim korktuğunuza uğraşmasın şifa versin insallah.

Hayırlı aksamlar
Bugun neler yaptım
✅Yataklar toplandı
✅Ev toplandı
✅Kahvaltı faslı ve Bulasıkları makınaya yerlestırıldı
✅1 saat yuruyus yapıldı
✅Oglen yemegı faslı ve Bulasıkları yerlestırıldı makına calıstırıldı
✅Posetlerın oldugu yer duzenlendı
✅Cocuklarla oyun oynandı
✅Market ve pazara gıdıldı
✅Aksam yemegı faslı
✅Bulasık makınası bosaltılıp yerine kirliler yerlestırıldı
✅Market ve pazar esyaları yerlerine yerlestırıldı
✅Cocuklarla oyun faslı
▶Suan ise elimde tel kafa dinlemeye calısıyorum cocuklar koridor da kosmakla mesgul bu oyun birinden biri aglamadan bitmeyecek gıbı🙈

X