Düzenli Evimiz & Hayatımız

Çok güzel olmuş.Senin küçük hanımda ışık gördüm ben🥰
Benim de resmim çok iyiydi.Şimdi de kız kardeşim çiziyor birşeyler bayağ iyi yetenek var.
Aa ne güzel, çizmek güzel şey de mi.

Biz de, öğretmeni de görüyoruz o ışığı bakalım, destekliyoruz 👍🏼😉
Ben de güzel çizerdim. Ama benim görümce çok iyi çizer, tabloları var bir sürü. Kızım halasına çekmiş olabilir 😊

Hayırlı akşamlar canlar
Neler yaptım neler
Nego Nego ödev dün gece tamamlandı 😂
Ve sabah kahvaltı sonrasi .
Mutfak halısı yıkandı düz olan lanet olası vermedi resmen yikadigima da banane yikadiysan yıkadım modundaydi ,🥺🥺
Balkonda yıkandı camları yarına kaldı
Taşıma suyla bildiğiniz bı saat uğraştım
Koltuklar süpüruldu silindi
Minderler süpüruldu silindi
Canlar silindi
Tüller perdeler yıkandı
Mutfak dolap altları ve beyaz eşya altları süpüruldu silindi
Toz alındı
Yemek masasi ve sandalyeler silindi
Banyo dolabı düzenlendi
Çamaşır makinesi arkası dahil yerleri elle silindi süpüruldu
Duşakabin temizlendi
Klozet lavabo yıkandı
Giriş temizlendi
Vestiyer tozu alındı
Yeni örtüler serildi
Saat 18 .50 de paydos etmiştim 🙈
Şimdide makarna haşladım
Kuru fasulye pişiyor Murat'ım için .
Bı yandan çamaşırlar yikaniyor
2 posta daha kaldı sanırım

Hayır dedim ki tek mutfağın düz halısıni verel tutcagi 50/60 TL
Para kalsın vs tartismayalim şimdi dedi
İyi dedim ben yıkarım
Senede bir defa yikatma huyu var
Bende o duşa girince aldım sogan filesini kovalar kettle vs yıkadım sabun ve fairyle
Allah görüyor ne yapayım 🥺maksat bana eziyet başka bişi değil bayram içinde bişi demicem ister versin isterr vermesin bı daha ne silcem ne yıkıcam çok kırıldım çok
Bı de hıh yapıyor banane yapsın gibisinden havası var ya gorseniz
Hiç acimasi yok 4 de yattım biliyor gram acımıyor gram 😐
Allah'ım sen görüyorsun
Perse aşarken dedim verme istemiosan paran kalsın dedim
.. duymamazliktan geldi güya ....
Mutfakta halim yok başka dedim var var saklıyorsun diyor
Allah görüyor mecbur yıkadım böyle temiz eve öyle seremezdim 🥺
Neyse uzattım böyle isteee
Allah sabır versin ben olsam böyle bi kadına hayatta iyi davranmam o evi de böyle detaylı temizlemem halıyı da kiriyle sererim. İyilik yaramıyor onlara
Ramazan süslemeleri yapıcaaz dedik, kızım gitmiş resim çizmiş:KK68:
Kuzum benim, ne güzel çizmiş de mi teyzeleri, bunu da değerlendiririz asarız bir yere 🤩Eki Görüntüle 3221189
Bayıldım valla maşallah ne güzel çizmiş 😍

Allah sabır versin ben olsam böyle bi kadına hayatta iyi davranmam o evi de böyle detaylı temizlemem halıyı da kiriyle sererim. İyilik yaramıyor onlara

Bayıldım valla maşallah ne güzel çizmiş 😍
Sağol swetim kendim için yapiyorim işi zate. De bayram için bi daha bahsi acmicam ne yapacak bakalm ona sorsan bende iyi davranmıyorum zaten 😂şimdi demedi ama genelde öyle der

Ah swetim sabır ve vicdan Cok şükür sabrimin sonu selamet olcak inşallah
Allah'a büyük oherseye kadir
Nasıl gaddar bişeymiş o Allah kalbine vicdan versin.Anlamam zaten böyleleri parayı mezara mı götürücek.🙄
Mutfak halısı çok kirlenen bişey benim elimde olsa ayda bi vs.kesin yıkarım.Senede bi şartı acayip saçma geldi.Sen kendi şartlarını koy.
Evde tatsızlık çıkmasın diye uğraşıyorsun helal olsun sana insan had bildirmemek için kendini zor tutar böylelerine de.😤
Sinirlendim şimdi seni el üstünde tutmaları gerekirken aldığı tavır çok olacak iş değil.
Sabır Tubiş sabır sabırın sonu selamet inş. Teyzem buna benzer şeyler yaşıyordu vefat ettiler çok çalışkandı ne yapsa yaranamazdı.
Sende seni hasta edecek derecesine gelen şeyleri içinde tutma sonradan çıkıyor acısı. Oturun konuşun çözüm üretsin eşin.

Beni buraya atan ne uykum kaçtı.🥱😅😅
Bi alarmlar çalıyor dışarda gece yarısı sonra uçaklar kalkıyor.Şu incirlik neden bizim değil şu gavur milleti halen neden gitmedi bileniniz var mı incirlik meselesini.
Kocaman tellerle çevrili bi alan onlara ait evleri herseyleri var mahalle gibi yani.🙄
Küçükken borç karşılığında Amerika ya kiralanmış diye biliyorum,bitmeyen bir borç🥴
Geçen gün bi kalktım alarmlar çalıyor sabah ezanından önce dört gibi deprem mi bu ne hayırdır dedim eşimi uyandırdım.
Adamlar biz uyurken sürekli tatbikat yapıyorlar sonumuz hayrola.🙄 Devletimizin haberi zaten vardır da şu gavurlara güvenim hiç yok😅

Günayydınn 🤍

b3b0a88d2d4c14eb5f3a1c6cda1928c8.jpg

X