Düzenli hayatımızın menü ve spor sayfası

Nego

Özgür Filistin ☝️Bir sabah gelecek kardan aydınlık
Pro Üye
10 Haziran 2010
84.682
355.273
Düzenli evimiz & hayatımız dedik madem ,o zaman buna bedenimiz de dahil olsun. Birlikte haftalık ,aylık belirlediğimiz sporları uygulamaya çalışalım.
Elimizden geldiği kadar motive edelim birbirimizi. İstikrar çok önemli o yüzden liste de ki arkadaşlarım aksatmadan sporumuza uyalım. Dileyen menü de paylaşabilir. Eklediğim sporu yapmak şart ama on da taviz yok:KK54:

Bu mesaja spor videolarını ekleyip ,gerektiği zaman düzenleyeceğim.

Ölçülerimizi de alalım lütfen. :KK37:

Herkesin yapmak zorunda olduğu video Leslie Fast Walking in 30 minutes

Alternatif Leslie videosu

Son düzenleme:
Düzenli evimiz & hayatımız dedik madem ,o zaman buna bedenimiz de dahil olsun. Birlikte haftalık ,aylık belirlediğimiz sporları menü listesini uygulamaya çalışalım.
Elimizden geldiği kadar motive edelim birbirimizi. İstikrar çok önemli o yüzden liste de ki arkadaşlarım aksatmadan sporumuza uyalım. Dileyen menü de paylaşabilir ve benim haftalık eklediğim menüyü yapabilir. Eklediğim sporu yapmak şart ama on da taviz yok:KK54:

Bu mesaja spor videolarını ve menü listesini ekleyip ,gerektiği zaman düzenleyeceğim.

Ölçülerimizi de bugün alalım lütfen. Bir ay sonra nasıl bir fark olacak görelim :KK37:

İkinci video da benim gibi ekstra spor yapmak isteyenler için.

Fast mil dizimi zorluyor negom fast olmayan 2 mil yapim ben inşallah

Listeyi ilk mesaja da ekliycem. Pazar gününden itibaren yaparım ben üç gün, sonra başka listeler eklerim yaptıkça😍

2020-07-09 17.20.30.png 2020-07-09 17.20.01.png 2020-07-09 17.19.40.png

Düzenli evimiz & hayatımız dedik madem ,o zaman buna bedenimiz de dahil olsun. Birlikte haftalık ,aylık belirlediğimiz sporları menü listesini uygulamaya çalışalım.
Elimizden geldiği kadar motive edelim birbirimizi. İstikrar çok önemli o yüzden liste de ki arkadaşlarım aksatmadan sporumuza uyalım. Dileyen menü de paylaşabilir ve benim haftalık eklediğim menüyü yapabilir. Eklediğim sporu yapmak şart ama on da taviz yok:KK54:

Bu mesaja spor videolarını ve menü listesini ekleyip ,gerektiği zaman düzenleyeceğim.

Ölçülerimizi de bugün alalım lütfen. Bir ay sonra nasıl bir fark olacak görelim :KK37:

İkinci video da benim gibi ekstra spor yapmak isteyenler için.

İsteyenler için menü listesi

Eki Görüntüle 2660446 Eki Görüntüle 2660447 Eki Görüntüle 2660449

Ben pazar başlarım inşaallah 😊

Ben dahilim Negocan en kısa zamanda gün içinde bildirim yapıcam, emzirdiğim için 2 ay evvel doğum yaptığım için çok iddialı değilim maksat ufaktan ufaktan başlamak 🥳

Bugünkü menümü dr yazayım o zaman
Sabah:
1 yumurta
Peynir
Zeytin
Salatalık, domates
Maydonoz, 2 ceviz ve 7 8 adet badem

Akşam:
Şehriye çorbası
Salata
Yoğurt (anneme gidecem ama mantı yapcem dedi 🙄, o yüzden çorbayla takılırım)

Aralarda bol su ve bitki çayı

X