Düzgün birisiyle tanışmak için dua, meditasyon-rituel vs. Öneriniz var mı?

zupergood

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2023
26
24
28
selamlar hanımlar 28yasindayim. iş güç düzenim var aşağı yukarı. Fakat düzgün birisiyle denk gelip tanisamiyorum. Kötü donemler de geçirdim. Kötü insanlari hayatıma çektim.Acaba bir öneriniz var mı dua veya olumlama vs gibi? Kendimle ilgili değerler çalışması yapmıştım ve bu bana iyi geldi. Kendimi daha iyi hissedince karşımdakinin de bakış açısı değişiyor Gerçekten artık istediğim hayırlı bir insanla tanışmak. Değer vermeyi bilen ve dürüst birisi. Boyle birini hayatıma çekmek için öneriniz var mı? Sizin uyguladığıniz bir yöntem var mı? Okuduğunuz esmalar vs belki? Duanın gücüne inanıyorum. Bugüne kadar hep iş anlamında dualarım oldu. Annem hep derdi iyi bir eş için dua et diye.

selamlar hanımlar 28yasindayim. iş güç düzenim var aşağı yukarı. Fakat düzgün birisiyle denk gelip tanisamiyorum. Kötü donemler de geçirdim. Kötü insanlari hayatıma çektim.Acaba bir öneriniz var mı dua veya olumlama vs gibi? Kendimle ilgili değerler çalışması yapmıştım ve bu bana iyi geldi. Kendimi daha iyi hissedince karşımdakinin de bakış açısı değişiyor Gerçekten artık istediğim hayırlı bir insanla tanışmak. Değer vermeyi bilen ve dürüst birisi. Boyle birini hayatıma çekmek için öneriniz var mı? Sizin uyguladığıniz bir yöntem var mı? Okuduğunuz esmalar vs belki? Duanın gücüne inanıyorum. Bugüne kadar hep iş anlamında dualarım oldu. Annem hep derdi iyi bir eş için dua et diye.
gönlüne göre bir ömür boyu mutlu olacağın birisi ile en kısa zamanda karşılaşırsın inşallah 🤲🏻

Değerler çalışması yaptım demişsiniz öneriniz var mı acaba kötü bir dönemdeyim bu aralar

Öncelikle size cennete anahtar olacak bir eş diliyorum , ama yargılamak veya saygısızlık olsun diye demiyorum dua ritüel meditasyon ? Bu üç kelimesin bir arada olmasını doğru bulmuyorum , rabbimiz bize duadan etkili bir yol olsaydı eğer kullarına elbet ki emrederdi diye düşünüyorum biz cennetle mükafatlandıralım diye … duâ bence en büyük ilaçtır büyük ilimdir elbet ki meditasyon ritüel bunlara inanan herkese saygı duyuyorum ama bence hepsinin bir arada kullanılması doğru değil
Öz fikrim
Rabbim gönlünüze göre versin 😊

Değerler çalışması yaptım demişsiniz öneriniz var mı acaba kötü bir dönemdeyim bu aralar
Psikolog Tülay kök un videolarıni izledim. Sonrasında haftalık hatırlatma şeklinde kendime günde beş kez değerli olduğum, sevgiyi saygıyı hak ettiğim yönünde egzersizler yaptim

Sabredin bekleyin kendi hayatiniza odaklanın zaten karşınıza cikacaktir. Ben sevgilimi hiç ummadığım zamanda tanıdım. Çok kez reddetme rağmen en son bir şans vereyim dedim ve hiç pişman olmadım. Rabbim sizin de gönlünüze göre elbet birini yaratmıştır. Sadece karşılaşmak için doğru zaman ve yeri bekliyordur. Rabbim sizi sevecek, onemseyecek, sizi gerçekten mutlu edecek kişiyi en erken tarihte karşınıza çıkarır inşallah ☺️

Psikolog Tülay kök un videolarıni izledim. Sonrasında haftalık hatırlatma şeklinde kendime günde beş kez değerli olduğum, sevgiyi saygıyı hak ettiğim yönünde egzersizler yaptim
Değerli olduğunuzu bilmek için bunu neden kendinize hatırlatma gereği duyuyorsunuz ki?
Ben sabah kalkıyorum evde şenlik içinde ohh diyorum bugünde dünya bi güzellik görecek😂

Ya ben çok dindar bir tip değilim ama cuma günleri okunan cuma suresiyle 10 yıl önce eşimle tanışıp evlendim,fena bir evlilik sayılmaz.Arkadaşım da aynısını yaptı o da evlendi onunki de fena sayılmaz.Yakın arkadaşımın da ilk çocuktan sonra 8 senedir sebepsiz çocuğu olmuyordu ona da söyledim inanarak yap diye,yaptıktan sonra hamile kaldı şu an iki yaşında kızı var🧿Ayrıca hıdırelleze çok inanırım ve onun da faydasını çok gördüm

İyi alistiniz bu Hint kültürlerine. 😡

Dua ya da olumlama calismalari ile insanin kendisine bir insani cekecegine ya da olumlu davranislar gostermelerini saglayabilecegine maalesef inanmiyorum. Bu calismalarin bence kisinin kendi psikolojik durumu uzerinde etkileri oluyor. Duzgun diye tabir edeceginiz insanlarla tanisma sansini artirmak icin daha farkli turde sosyal cevre olusturabilirsiniz.

X