Saç Şekillendiriciler Dyson airwrap

_ozengull

🖤
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2017
756
680
Kızlar merhabalarrrr 😊

Aranızda Dyson Airwrapı kullananlar var mı? Kullandığınız andan ihtibaren neler düşündünüz? Olumlu veya olumsuz tecrübelerinizi öğrenebilir miyim?

Rica ediyorum gerçekten Dyson Airwrapı alan kişiler yazsın. Yok çok pahalı, yok ne gerek var, yok boşuna masraf gibi polemiğe girmeyelim lütfen 🙏

Kızlar merhabalarrrr 😊

Aranızda Dyson Airwrapı kullananlar var mı? Kullandığınız andan ihtibaren neler düşündünüz? Olumlu veya olumsuz tecrübelerinizi öğrenebilir miyim?

Rica ediyorum gerçekten Dyson Airwrapı alan kişiler yazsın. Yok çok pahalı, yok ne gerek var, yok boşuna masraf gibi polemiğe girmeyelim lütfen 🙏
[/QUOTE

Merhaba, yazınızı şimdi gördüm tecrübemi paylaşmak istedim, Haziran ayında aldım, düzleştiricisi ve iri dalga aparatı kullanışlı ama maşalar İçin aynı şeyi söyleyemem kesinlikle dalgası kalıcı değil hemen düşüyor, hatta yaptıktan 5 dk sonra diyebilirim, sprey sıkmak gerekiyor, önce muhakkak deneyin öyle alın derim, benim saçlarım sarı ve çok yoğun değil, bundan önce kullandığım normal maşalar daha kalıcıydı, bilginiz olsun istedim.

Merhaba, yazınızı şimdi gördüm tecrübemi paylaşmak istedim, Haziran ayında aldım, düzleştiricisi ve iri dalga aparatı kullanışlı ama maşalar İçin aynı şeyi söyleyemem kesinlikle dalgası kalıcı değil hemen düşüyor, hatta yaptıktan 5 dk sonra diyebilirim, sprey sıkmak gerekiyor, önce muhakkak deneyin öyle alın derim, benim saçlarım sarı ve çok yoğun değil, bundan önce kullandığım normal maşalar daha kalıcıydı, bilginiz olsun istedim.
Merhaba. Teşekkür ederim tecrübeni paylaştığın için. 😊 Anladığım kadarıyla fiyatın hakkını vermiyor

Dyson harika cok cok memnunum.saclarim herdaim fönlü gibi.dalgalari harika .saclarim islem görmüs sari oldugu icin süpürge gibiydi.bebek dalgasi gibi parlak canli yapiyor

Kızlar merhabalarrrr 😊

Siz aldınız mı, aldıysanız memnun kaldınız mı? Saçlarımın rengini açtırdığım için çok kurudu, şekle girmiyor, ben de almayı düşünüyorum.

Siz aldınız mı, aldıysanız memnun kaldınız mı? Saçlarımın rengini açtırdığım için çok kurudu, şekle girmiyor, ben de almayı düşünüyorum.
Merhaba. Dyson Airwrapı almadım. Burada konu açmıştım, başka yerlerde de araştırmıştım, kullananlar pek memnun değildi. O kadar paraya değmez kararına vardım ☺️

Ben yeni aldım ve 4500 tl ödedim. Saçlarım omuzlarıma kadar yani ortadan biraz kısa uzunlukta gür ve kalın telli. Düzleştiricimle saçımı 1 saatte duzlestiriyodum o yüzden aldim.
Düzleştirici uçları fena değil doğal bi düzlük sağlıyor ancak düzleştirici ya da fön kadar iyi degil. Uçları kıvrık kalıyor(ya da ben beceremedim bilmiyorum). Bukleleri denedim maşa kadar iyi degil. Bende uzun sure gitti ama yapması uzun sürüyor ve alt kısımdaki saçlarımı sarmadı kısa kaldığı için.
Ayrica cihaz çok ağır. Saçlarımı yapmam minimum yarım saat sürüyor ve yarim saat boyunca elde taşınacak bir cihaz değil. İade etmeyi düşünüyorum.
Saçları kalın telli olan kişiler için ağır olduğunu düşünüyorum işlemler uzun sürüyor çünkü. Ayrica kısa saçlı kişiler için de uygun degil bukle uçları sarmiyor.
Bekli uzun vadede saça daha az zarar veriyordur ama bakım kremleri alınarak standart düzleştirici maşa kullanmak daha mantıklı geldi.

Ben de uzun tereddütten sonra paraya kıyıp aldım. Ben memnunum çünkü saçlarımın rengini açtırmıştım ve kendim kurutunca tel tel oluyordu. O bulaşık teli görüntüsü geçti. Ama anladığım kadarıyla bu alet benim gibi gür ve sık boyanmaktan yıpranmış saçlar için iyi. Tabi kuaför fönü gibi yapmıyor. Ama diğer makinalarla bir saat uğraştığıma şimdi daha az uğraşıyorum ama dediğim gibi kuaför fönü gibi olmuyor. Türkiye’de otursaydım belki almayabilirdim ama yurtdışında fön çeken kuaför olmadığından bir çözüm oldu benim için. Yani saçınız gürse, orta/ kalın telliyse ve yıpranmışsa ve de paraya kıyarım derseniz alabilirsiniz ama mucize de beklemeyin. Ben yine de sonrasında bir bakım yağı vs sürmek zorunda kalıyorum.

X