Dyson airwrap

_gll

🖤
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2017
713
657
Kızlar merhabalarrrr 😊

Aranızda Dyson Airwrapı kullananlar var mı? Kullandığınız andan ihtibaren neler düşündünüz? Olumlu veya olumsuz tecrübelerinizi öğrenebilir miyim?

Rica ediyorum gerçekten Dyson Airwrapı alan kişiler yazsın. Yok çok pahalı, yok ne gerek var, yok boşuna masraf gibi polemiğe girmeyelim lütfen 🙏

Ceysud

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2014
2
1
46
Kızlar merhabalarrrr 😊

Aranızda Dyson Airwrapı kullananlar var mı? Kullandığınız andan ihtibaren neler düşündünüz? Olumlu veya olumsuz tecrübelerinizi öğrenebilir miyim?

Rica ediyorum gerçekten Dyson Airwrapı alan kişiler yazsın. Yok çok pahalı, yok ne gerek var, yok boşuna masraf gibi polemiğe girmeyelim lütfen 🙏
[/QUOTE

Ceysud

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2014
2
1
46
Merhaba, yazınızı şimdi gördüm tecrübemi paylaşmak istedim, Haziran ayında aldım, düzleştiricisi ve iri dalga aparatı kullanışlı ama maşalar İçin aynı şeyi söyleyemem kesinlikle dalgası kalıcı değil hemen düşüyor, hatta yaptıktan 5 dk sonra diyebilirim, sprey sıkmak gerekiyor, önce muhakkak deneyin öyle alın derim, benim saçlarım sarı ve çok yoğun değil, bundan önce kullandığım normal maşalar daha kalıcıydı, bilginiz olsun istedim.

_gll

🖤
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2017
713
657
Merhaba, yazınızı şimdi gördüm tecrübemi paylaşmak istedim, Haziran ayında aldım, düzleştiricisi ve iri dalga aparatı kullanışlı ama maşalar İçin aynı şeyi söyleyemem kesinlikle dalgası kalıcı değil hemen düşüyor, hatta yaptıktan 5 dk sonra diyebilirim, sprey sıkmak gerekiyor, önce muhakkak deneyin öyle alın derim, benim saçlarım sarı ve çok yoğun değil, bundan önce kullandığım normal maşalar daha kalıcıydı, bilginiz olsun istedim.
Merhaba. Teşekkür ederim tecrübeni paylaştığın için. 😊 Anladığım kadarıyla fiyatın hakkını vermiyor

edka

Guru
Kayıtlı Üye
23 Mart 2008
137
8
Dyson harika cok cok memnunum.saclarim herdaim fönlü gibi.dalgalari harika .saclarim islem görmüs sari oldugu icin süpürge gibiydi.bebek dalgasi gibi parlak canli yapiyor

Octoberflower

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2016
123
66
Kızlar merhabalarrrr 😊

Siz aldınız mı, aldıysanız memnun kaldınız mı? Saçlarımın rengini açtırdığım için çok kurudu, şekle girmiyor, ben de almayı düşünüyorum.

_gll

🖤
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2017
713
657
Siz aldınız mı, aldıysanız memnun kaldınız mı? Saçlarımın rengini açtırdığım için çok kurudu, şekle girmiyor, ben de almayı düşünüyorum.
Merhaba. Dyson Airwrapı almadım. Burada konu açmıştım, başka yerlerde de araştırmıştım, kullananlar pek memnun değildi. O kadar paraya değmez kararına vardım ☺️