E-tesettür sitesi ücret iademi yapmıyorrr :(

dua_dua

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2015
75
67
aranızda bu işleri bilen bir hukukçu var mı kızlar?
E-tesettür isimli alışveriş sitesinden taa mayıs ayında bir ürün aldım ve bedeni büyük diye ürünü geri gönderdim ama 170 tl yi iade etmediler!!! 3 ay oluyor nerdeyse..
kaç kere mail attım geçiştiriyorlar. 205 tl lik hediye çeki verelim dediler onu da vermediler?
başına gelen var mı bu tür bir olay?
tüketici haklarına falan başvurabilir miyim ki?
dolandırıcılık mı yapıyorlar ticaret mi anlamadım :KK43:

Böyle şeyler bizim ülkemizde hemen çözüme kavuşmuyor ne yazık ki.
uğraşırım diyorsanız tüketici haklarına başvurun.
şikayet siteleri var oraya siteyle ilgili şikayetinizi de yazın ki belki birileri bilinçlenir.

Böyle şeyler bizim ülkemizde hemen çözüme kavuşmuyor ne yazık ki.
uğraşırım diyorsanız tüketici haklarına başvurun.
şikayet siteleri var oraya siteyle ilgili şikayetinizi de yazın ki belki birileri bilinçlenir.

teşekkür ederim şikayet.com'a daha önce yazdım bu konuyu . yine sonuç yok malesef!
dolandırıldım galiba ben :KK43:
ne yapsam bilemedim sürekli mail atıyorum siteye ama? bu da bana ders olur bir daha bulaşmam böyle sitelere

E-tesettür isimli alışveriş sitesinden taa mayıs ayında bir ürün aldım ve bedeni büyük diye ürünü geri gönderdim ama 170 tl yi iade etmediler!!! 3 ay oluyor nerdeyse..
kaç kere mail attım geçiştiriyorlar. 205 tl lik hediye çeki verelim dediler onu da vermediler?

malesef e tesettür o konuda sıkıntılı. inşallah alırsın. ama parasını alamayan çok

Güvenilir sitelerden kapıda ödemeli alışveriş yapıyorum. .
daha dikkatli olun ve Şikayet edin..

Benimde basıma geldi, Aradım dedimki ya ürünü 2 gün içerisinde gönderiyorsunuz yada paramı iade ediyorsunuz, yoksa avukatımı devreye sokuyorum dedim ama hanımefendi ürün tükendi dedi, başka ürün göndersek olmazmı? Hayır dedim ben o ürünü öderken tükenmemişti, bana ya o ürünü bulursunuz yada paramı iade edersiniz dedim, 2 gün sonra ürün elimdeydi. Tasarımcıdan bulmuşlar ürünü. Sert konuşman lazım tatlım yoksa daha cok beklersin

Benimde basıma geldi, Aradım dedimki ya ürünü 2 gün içerisinde gönderiyorsunuz yada paramı iade ediyorsunuz, yoksa avukatımı devreye sokuyorum dedim ama hanımefendi ürün tükendi dedi, başka ürün göndersek olmazmı? Hayır dedim ben o ürünü öderken tükenmemişti, bana ya o ürünü bulursunuz yada paramı iade edersiniz dedim, 2 gün sonra ürün elimdeydi. Tasarımcıdan bulmuşlar ürünü. Sert konuşman lazım tatlım yoksa daha cok beklersin
aynı site değil mi? e-tesettür mü? bende sert bi mail attım ama sonuç çıkar mı bilmiyorum. şikayet sitelerine de yazdım. bi de arayayım olmazsa.. sert olmayı da hiç beceremiyorum ama hayırlısı :KK43:
ama peşini bırakmaya niyetim de yok yani.. sağolun

aynı site değil mi? e-tesettür mü? bende sert bi mail attım ama sonuç çıkar mı bilmiyorum. şikayet sitelerine de yazdım. bi de arayayım olmazsa.. sert olmayı da hiç beceremiyorum ama hayırlısı :KK43:
Modanisaydı ama ordanda almıstım. Bende sert Olmayı beceremem tatlım ama sert olacaksın inan bak yoksa sittin sene beklersin. Mail falan atma bosuna direk ara ve avukatımla görüşürsünüz bundan sonrası, elimde bütün dekontlar var de

Arayin. Konusun mutlaka maille olmuyor. Anlamıyorlar. Sık sık arayin. Her gün arayin. Odemem yattı mi hesabima diye. Biksinlar.

Aynı sey bır tesettur markasında benımde basıma geldı. Sıkayetvar.com a yazınca hemen cozduler paramı ıade ettıler. Hatta sorun cozuldu dıye sıkayetvara bıldırmemısım tesettur markası tekrar aradı sıkayetınızı gerı alabılırmısınız dıye:) adları cıkacak dıye tırstılar demekkı

Ben guvenilir olmayan siteden anca kapida odeme olursa alirim. Adi sani belli yerler disinda alisveris yapacaksaniz boyle yapin. Bir de almadan once sikayet vara baksaydin sitenin guvenli olmadigini anlardin

Ben guvenilir olmayan siteden anca kapida odeme olursa alirim. Adi sani belli yerler disinda alisveris yapacaksaniz boyle yapin. Bir de almadan once sikayet vara baksaydin sitenin guvenli olmadigini anlardin
Ya odemelerde de bosu bosuna ekstra ücret istemesinler diye tercih etmemistim.. Bir de bu e-tesetturden daha önce alışveriş yapmistim hiç sorun olmamıştı. Ama belli olmuyormus demek.

Aynı sey bır tesettur markasında benımde basıma geldı. Sıkayetvar.com a yazınca hemen cozduler paramı ıade ettıler. Hatta sorun cozuldu dıye sıkayetvara bıldırmemısım tesettur markası tekrar aradı sıkayetınızı gerı alabılırmısınız dıye:) adları cıkacak dıye tırstılar demekkı
Şikayet vara bende yazmıştım ama sorun ÇÖZÜLMEDİ malesef :KK43: biktirana kadar devam o zaman:)

Şikayet var sitesi çok ilgili yorumlari okumadım belki tavsiye Eden olmuştur ama ben ne zaman bi sorunla karsilarsirsam oraya yazıyorum mutlaka donus yapılıyor.

Ben de bikaç kere ürün aldım bu siteden.. Ürünleri güzel. Ama kargoyu çok geç gönderiyorlar.. 10 günde anca.. Daha önce para iadesi değil, ürün çeki ödensin dediğimde çek numarasını göndermişlerdi. onda sorun olmamıştı.. Ama ilk kez para iadesi dediğimde size sms gelecek yazmışlar.. Bir sms filan geldiği yok.. Bir de 200 küsür liralık kıyafet alıyosun, kargo ücretini de sen ödeyeceksin.. Eskiden şu kadar üründe kargo bedava olduyodu.. Ama ürün konusunda sadece 1 kere sıkıntı yaşadım. O da 3 ürünün 1 i bedava diye.. O bedava olan olmadıysa sana göndersen de ürün parasını geri ödemiyorlar.. Diğerleri güzel oldu kıyafetlerin..

X