E-tesettür sitesi ücret iademi yapmıyorrr :(

Tuketici haklarina gittim iadeyi gonderirken faturayida gonderdigim icin dilekce yazamadik ama kargo sirketinden urunu aldigima ve iade ettigime dair dekontun ciktisini aldim bide siparis ettigine dair ciktisini al bi sansimizi deneyelim dediler siparisimide iptal edildi diye gostermisler onceki aldigim siparisleride silmisler
Allahim ne insanlar var ya haram parayla abad olacaklarini zannediyorlar kırk yıl kalsa odeme yapmamak icin siparisi iptal olarak gosterecekleri aklima gelmezdi

Evet fatura konusuda dogrudur iade formunu faturanin arkasina yapmislar iade icin mecburen bende yollamistim sirf o yuzden alamayacagimida dusunmustum cok sukur ben aldim darisi basiniza
Bizden aldiklari paralar kucuk gorunebilir ama kimse o parayi onlar gibi dolandiricilik yaparak kolay kazanmiyor

Aynen bende 40 yil dusunsem aklima gelmez burdan alisveris yaptigima cok pismanim paranin gittiginden cok busekilde kandirildigima yaniyorum

Bende aldim iade hakkımı kullanmak istedim o konuda gerçekten sorunluymus mecburen istediğim beden kalmadığı için değişim yapmistim keşke sende araştırıp öyle karar verseydin inşallah alırsın paranı

arkadaşlar konunun üzerine bayağı geçmiş ama ayni site ve ayni sikatten benim de var! ne yapmam gerek acaba?

X