Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri E2(Estradiol=Östrojen) hormonu düşük olup göğsü büyümeyenler

bende ilaç kullanmadan önce değerim düşüktü ama ben aksine yüksek zannedip korkardım
ergenlik döneminde benim gibi cüsseli bir hatuna göre küçüktü
sonra kilo aldım onlarda büyüdü
yarın hastaneyi arayıp doktor olup olmadığını soracam salı doktor yolu gözüküyor bana ...
bakalım değerlerim ne alemde
dile kolay en son tahlil yaptırmamın üstünden 1.5 sene geçmiş :KK50:

he dip not : bugün sutyen almaya gittim bedenim 90 :nazar: arkama gelmediği için 95 aldım
ama sutyene göre değişiyor :KK9:
bu aldığım ucuzundandı

sea_d bu seferde prolaktinim yüksek çıktı :44: ayy tövbe nerden girdim ben bu hormon işine yaaa :2: Az çatlak değilsin :KK1: Maşallahın var senin canım Allah nazarlardan saklasın :nazar: Büyümeleri tam olarak kaç yaşlarında oldu ki?

Git tabi canım kontrol altında ol :KK34:

Çok sağol desteğin için. Belirli bi boyuta gelmişse normaldir demişti doktor göğüslerime bakmadan. Baktıktan sonra gerçekten yaşına göre hiç gelişmemiş dedi. Yoksa bende siz gibi düşünüyordum evlendikten sonra büyür diye. Bakalım inşallah büyürler, benim de hormonlarım düzelir :84:

Evlenince büyürler emin ol canım 75 iken 90 olan arkadaşım var hemde gayet dik.:KK30: ve malesef bu göğüs denen şeyin düzgün olanı az bulunuyor. Ya büyük ya küçük ya sarkık ya yamuk ya biri çok büyük ya her şey normal uçları yok yada uçları kocaman. Aman sağlık olsun Allah başka keder vermesin.:nazar:

sea_d bu seferde prolaktinim yüksek çıktı :44: ayy tövbe nerden girdim ben bu hormon işine yaaa :2: Az çatlak değilsin :KK1: Maşallahın var senin canım Allah nazarlardan saklasın :nazar: Büyümeleri tam olarak kaç yaşlarında oldu ki?

Git tabi canım kontrol altında ol :KK34:

ben en son bıraktığımda progesteronda yükselme vardı ufak çaplı
zaten ilaca rağmen bir türlü adet olamadım

darısı başınıza canım
ben kiloluyum
ilk zamanlar küçüktü sonra hayatımın bir döneminden sonra kilo alımı hızlandı
o ara büyüdüler :KK9:

hormonlar başımız dertte bizim
şimdi ben gitsem neler çıkar acaba :KK31:

Evlenince büyürler emin ol canım 75 iken 90 olan arkadaşım var hemde gayet dik.:KK30: ve malesef bu göğüs denen şeyin düzgün olanı az bulunuyor. Ya büyük ya küçük ya sarkık ya yamuk ya biri çok büyük ya her şey normal uçları yok yada uçları kocaman. Aman sağlık olsun Allah başka keder vermesin.:nazar:

İnşallah darısı benim başıma :KK43:

ben en son bıraktığımda progesteronda yükselme vardı ufak çaplı
zaten ilaca rağmen bir türlü adet olamadım

darısı başınıza canım
ben kiloluyum
ilk zamanlar küçüktü sonra hayatımın bir döneminden sonra kilo alımı hızlandı
o ara büyüdüler :KK9:

hormonlar başımız dertte bizim
şimdi ben gitsem neler çıkar acaba :KK31:

Hm .. Eğer bu ay da doktor bişi bulamazsa çözüm olarak, direk kilo alma çalışmalarına başlıyorum arkadaş :KK37:

Zaten değerlerimiz normal çıkmıyor da inşallah normale yakın çıkarlar :21:

bu hormon testini adetin 3. günü yaptıcıcaz da peki aç karına mı gtmek gerekiyor kızlar??

bu hormon testini adetin 3. günü yaptıcıcaz da peki aç karına mı gtmek gerekiyor kızlar??

Ben hep aç karna gittim. Doktorda öyle dedi zaten. Çikolata gibi besinler hormonların yüksek gözükmesine neden oluyormuş. Ne olur ne olmaz aç gitmeni tavsiye ederim. Hem daha sonra belki başka testler ister bilemezsin canım ..

Ben hep aç karna gittim. Doktorda öyle dedi zaten. Çikolata gibi besinler hormonların yüksek gözükmesine neden oluyormuş. Ne olur ne olmaz aç gitmeni tavsiye ederim. Hem daha sonra belki başka testler ister bilemezsin canım ..

tamam tatlım tşkkrler :KK66:

tamam tatlım tşkkrler :KK66:

X