Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri E2(Estradiol=Östrojen) hormonu düşük olup göğsü büyümeyenler

prolaktin kaç cnm benm 40,07 :KK43:((((( :KK14: :KK14: :KK14:

Prolaktinim geçen ay 40tı aynen benimde .. Dün 20 olmuş. Strese ve heyecana bağlamıştı zaten o zaman gerçekten öyleymiş dedi. O şekilde evin yolunu tuttum yine canım sorma :KK53: Göğsüm dümdüz zaten böyle kaldım yine ve tüptüylü ..

Prolaktinim geçen ay 40tı aynen benimde .. Dün 20 olmuş. Strese ve heyecana bağlamıştı zaten o zaman gerçekten öyleymiş dedi. O şekilde evin yolunu tuttum yine canım sorma :KK53: Göğsüm dümdüz zaten böyle kaldım yine ve tüptüylü ..

tüylenme guatrdan kaynaklanabilir dedi dı-oktor... guatr tedavini olup tekarar gel dedi bana

Tıp fakültesinde gittim bi de iyi olması lazım incelemenin ama işte ..

Nerdeyse her yerimde. Göğüs uçları, popo arkası, bacaklar ve kollar full (alt + üst), karın, omuz, sırt, yüz,boyun .. 2 sene önce gittiğim doktor genetiktir demişti, o yüzden ailem de takmadı beni çok çok arttılar :2: :2: :2:

aa hormon eksıklıgınden mı oluyormus ooo :KK53: bende bitek ben böyle tüylü ayıcıgım sanıyodum :KK43: bencede hiç ihmal etme çok üstele git doktora bende en kısa zamanda gidicem :KK14: bi de canım forumda arastırdım da kadınlık hormonu düşük olanlar hayıt tohumu kullanıyormus bi dene belki iyi gelir... Bende yenı kullanmaya başladım tüylenmeleri farkedemiyorumda göğüslere faydası oluyor..

tatlım prolaktin var ya onun yüksek olmasıyla alakalı sanırım :S

Hm .. O düzelirse tüylenme de düzelir doktrun dediği gbi o zaman canım. İnşallah kurtulurz şu dertlerden :79:

aa hormon eksıklıgınden mı oluyormus ooo :KK53: bende bitek ben böyle tüylü ayıcıgım sanıyodum :KK43: bencede hiç ihmal etme çok üstele git doktora bende en kısa zamanda gidicem :KK14: bi de canım forumda arastırdım da kadınlık hormonu düşük olanlar hayıt tohumu kullanıyormus bi dene belki iyi gelir... Bende yenı kullanmaya başladım tüylenmeleri farkedemiyorumda göğüslere faydası oluyor..

ahh canım çoğu kişide var artık çok sağol .. Tüylenme için ilaç kullanmaya başladım artık çok fena her yerimde :KK50: Her türlü bitkiyi denedim malesef canım. Hayıt tohumunu kullandım ama prolaktinim yükseldiği için bıraktım ve artık hiçbirini içmeyeceğim çünkü kum döktüm :KK5: :KK53:

Hm .. O düzelirse tüylenme de düzelir doktrun dediği gbi o zaman canım. İnşallah kurtulurz şu dertlerden :79:

ahh canım çoğu kişide var artık çok sağol .. Tüylenme için ilaç kullanmaya başladım artık çok fena her yerimde :KK50: Her türlü bitkiyi denedim malesef canım. Hayıt tohumunu kullandım ama prolaktinim yükseldiği için bıraktım ve artık hiçbirini içmeyeceğim çünkü kum döktüm :KK5: :KK53:

canım cok geçmiş olsun yaa :KK43:

Benimde e2(östrojen) hormonum düşük çıkmıştı zaten östrojeni yüksek olupta küçük göğüslüyüm diyen duymadım hiç var mı acaba?

arkadaslarım canlarım derttaslarım hihihi bende gittim doktora ne ilginçtir ki ultrasona baktı bişeyin yok dedi göğüslerimi açtı elledi sen hep böyle kalıcan küçük göğüslü dedi hormon testi falan dedim gerek yok dedi suratsız karııı :KK37:

arkadaslarım canlarım derttaslarım hihihi bende gittim doktora ne ilginçtir ki ultrasona baktı bişeyin yok dedi göğüslerimi açtı elledi sen hep böyle kalıcan küçük göğüslü dedi hormon testi falan dedim gerek yok dedi suratsız karııı :KK37:

merhaba arkadaşım,
doktor fazla açık sözlüymüş sanki:) benim de aynı sorunum var ve şu sorunun cevabını da merak ediyorum acaba bebeğim olursa emzirebilecek miyim?

merhaba arkadaşım,
doktor fazla açık sözlüymüş sanki:) benim de aynı sorunum var ve şu sorunun cevabını da merak ediyorum acaba bebeğim olursa emzirebilecek miyim?

ah ah en büyük hayalim çocugumun olması sevdiğim kisiden ama evlenmeye bile cesaretim yok büyümeden olmaz :KK30:

ne kadar rahat söylüyolar maşallah ya... bide elleyip nasıl anlıyorlar büyüyüp büyümiceğini :26:

ben olsam o suratsıza inat ne yapar eder büyütürdüm.
sonra gider "hani büyümezdiii nooolduuu" derdim :)

Arkadaslarim bende sizin gibiyim :KK43:( Heryerimde killar var ve almaktan artik bende biktim.Herkes evlenince duzelir dedi.Evlendim dogurdum emzirdim hic bi degisiklik olmadi :KK43: Alkahin belasi doktorlarda ilgilenmiyor dogru duzgun.Taaa seneler once 14 yasindayken gittim 13 sene once erkeklik hoemonun az yuksek duzelir dedi ilac vermedi.Yas oldu 17 gittim baska doktora adet olmadim cunku hala sagolsun ailemde ilgilenmedi neyse oda irsi dedi.Simdi yas 27 oldu ben hala ayniyim.Duzensiz adetler ve lanet olasi killanma.Ozel doktora gideyim dedim sadece muayene 180 tl endokrinoloji icin.Bide tahlil yaptirsam Allah muhafaza.Istanbulda yasiyorum calitigim icin doktora gitmeye izin de alamiyorum oyle.Ne yapicam bilmiyorum.Rabbim yardimcimiz olsun.

aynı dertler bende de var kıllanma, küçük göğüs bi kaç defa doktora gittim erkeklik hormonun yüksek dediler ama önemli bişy görünmüyor genetikdir dediler, bi kaçı hiç ilaç vermedi,bi ikitanesi yinede doğum kontrol hapı verdiler 3 ay filan kullan bakalım en azından çoğalmasını engeller dediler kullandım yok ama yine çoğaldılar hepsi önemli bişy yok dedikleri için bende takmadım lazer epilasyona gitsem sorun olurmu dedim olmaz dediler şuan lazer epilasyona gidiyorum 2.sansım bitti bakalım sonuç ne olacak küçük göğüsüde geçtim şu kıllar gitsin artık :KK43:(((

Östorojenle gogus bnc alakasız bnm ostorojenım fazla cıktı goguslerım 75 dolgulu sutyen :)

X