Gebeliğe Hazırlık Ebeye gidip hamile kalanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sultan ciftliginde cnm benim gittigim eger ise yararsa verim adres yoksa sizde umutlanip hayal kirikligi yasamayin cok kisi var suan giden birinden biri hamile kalirsa umut olur en azinda ise yararsa eger insallh tabikide seve seve paylasiriz cnm hayal kirikligini 4 senedir yasiyorum cok yoruldum artik o yuzden sizde uzulmeyin hamile kalirsam insallh herkezle paylasicam insallh
Canım ya bana adresi ve fiyatını yazar misin

Bende 2 yıllık evliyim bir buçuk yıl çocuğum olmadı hekim kadina gittim rahmin ters olmuş dedi düzeltti yumurtalar düşmüş dedi onlari kaldırdı karnın çok kuru dedi ebegümeci otunu kaynat karnına köy dedi 3 gün yaptım yine gittim yumuşamış dedi gönderdi süt ve maydonaz kaynat üstüne otur o sicaklikla ilişkiye gir dedi o ay hamile kaldım

Bende 2 yıllık evliyim bir buçuk yıl çocuğum olmadı hekim kadina gittim rahmin ters olmuş dedi düzeltti yumurtalar düşmüş dedi onlari kaldırdı karnın çok kuru dedi ebegümeci otunu kaynat karnına köy dedi 3 gün yaptım yine gittim yumuşamış dedi gönderdi süt ve maydonaz kaynat üstüne otur o sicaklikla ilişkiye gir dedi o ay hamile kaldım
Suan hamilemisin cnm

Rahmim tersti onu düzeltti bide yumurtaları düzeltti yani evet kaşıklardan kaldırdı
Anladm cnm banada sola kaym8s dedi oda yikari dogru masaj yapti kasiklardan sonra bagladi sikica kasiklarimdan en son gittigimde suan yerinde dedi insallta oyledir bu sut buhari nasil oluyo cnm hazir sutlemi yaptin sen kac gun uyguladin sutu

Hazır değil canim taze inek sütü alıyorsun 3 kilo süte bir demet maydanoz beraber kaynatıp ilk sıcaklığı çıkınca üzerine oturuyorsun üzerini de kapatiyorsun tüm buharı rahmine gidiyor baya bı terliyorsun o sicaklikla ilişki oluyor 5kez falan yaptım canım

Hazır değil canim taze inek sütü alıyorsun 3 kilo süte bir demet maydanoz beraber kaynatıp ilk sıcaklığı çıkınca üzerine oturuyorsun üzerini de kapatiyorsun tüm buharı rahmine gidiyor baya bı terliyorsun o sicaklikla ilişki oluyor 5kez falan yaptım canım
Kac dakika bekleniyo cnm

Sadece bitkimi verdi cnm senin yumurtlama probleminmi vardi
Hayır ben her ay düzenli adet görüyordum ama yumurtaliklarimda tembellik vardı zaten eliyle kasıklarınıza bakıyor anlıyor damar damar atıyorsa hızlı hızlı bizde hissediyoruz zaten ozamn çalışmış oluyor kavanozda bir sürü bitki karışımı veriyor adet olduğu ilk gün gidiyorsun ama o karışımı tencereye koyuyorsun soğan kabukları felan köy diyor sana icine kaynatıp iciyorsun her gün 3 bardak adetin bitene kadar o suda bitmiş oluyor temizlendigin gün sana gel diyor tekrar bakıyor kasıklarına yakı yakıyor birde

X