Gebeliğe Hazırlık Ebeye gidip hamile kalanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
40 sene önce teyzem gitmiş olmuş. Onun dediğine göre gittiği ay hamile kalmış. Tesadüf mü bilemem. Ona da rahim biraz dönük mü gibi birşeyler demiş tam hatırlamıyorum dediğin gibi birşeyler uygulamış ve o ay hamile kalmış.
Aaa aynen banada oyle dedi cnm rahim sola kaymis dedi insallh duzelmistir benimkide dua edin kizlar insallh olur

Merhaba kızlar ben gittim hatta kendi ebem olur kendisi ama o ay klomen de kullandım ben onunda etkisi var fakat çok iyi geldi ebe bana bitki suları veriyordu tam 4 ay gittim merak eden varsa soruları alabilirim rabbim hepinze nasip etsin

Merhaba kızlar ben gittim hatta kendi ebem olur kendisi ama o ay klomen de kullandım ben onunda etkisi var fakat çok iyi geldi ebe bana bitki suları veriyordu tam 4 ay gittim merak eden varsa soruları alabilirim rabbim hepinze nasip etsin
Sadece bitkimi verdi cnm senin yumurtlama probleminmi vardi

Kizlar benimde gobek düşügum var bi senedir belkide daha uzun.ama ben bi sene önce fark ettim bi kac kere ebeye de gittim kupa vurdu bi kere bi kere ovaladi sardi yerine geliyo ama yine kaciyo sarili kaliyo iki uc gün yine ayni. Nasil geçer bilen varmi gercekten engel midir hamile kalmaya doktor hic bi sorun yok diyo acaba tek sorun bu mu yardimci olur musunuz

Kızlar bende gttım beye bu 2. Ebe bu sefer çekerken canı aşırı yandı agrıdı bene rahmin dönmüş dedi egerkı diğer ay adet olursan gelme diğer ay gel dedı bakalım egerkı bu sefer olur inşallah kızlar ebeye gttım sogan suyu içiyorum ovulasyon testı ile yumurtlamamı takip ediyorum artık takdiri ilahi Allahımındır o ol derse olur Rabbim hayırlısını versin hayırsızsa bile hayırlısı ile versın kızlar sizler bana umur oluyorsunuz bende size ufak bi ışık egerkı etkısını görürsem sizlerde bilgi verecgm hersey 22aralıkta belli olacak🙌🙌Banada dua edin benım duam tüm Müslüman ümmeti içindir🙌🙌🙌🙌💞

Kızlar bende gttım beye bu 2. Ebe bu sefer çekerken canı aşırı yandı agrıdı bene rahmin dönmüş dedi egerkı diğer ay adet olursan gelme diğer ay gel dedı bakalım egerkı bu sefer olur inşallah kızlar ebeye gttım sogan suyu içiyorum ovulasyon testı ile yumurtlamamı takip ediyorum artık takdiri ilahi Allahımındır o ol derse olur Rabbim hayırlısını versin hayırsızsa bile hayırlısı ile versın kızlar sizler bana umur oluyorsunuz bende size ufak bi ışık egerkı etkısını görürsem sizlerde bilgi verecgm hersey 22aralıkta belli olacak🙌🙌Banada dua edin benım duam tüm Müslüman ümmeti içindir🙌🙌🙌🙌💞
Allah razi olsun canim bende senin gibi umutle bekliyorum banada sola kaymis dedi 3 gun bagladi kupa falan yapti inanin hic umudum yok cok ta uzuluyorum ama yapicak bisi yok insallh hamileyim diye yazarsin bizlerede dua edin bende adetimden 1 hafta once gitmistim adet oldum simdide bekliyorum bir umut

İstanbulun neresinde özelden bilgilerini verebilir misiniz bana da
Sultan ciftliginde cnm benim gittigim eger ise yararsa verim adres yoksa sizde umutlanip hayal kirikligi yasamayin cok kisi var suan giden birinden biri hamile kalirsa umut olur en azinda ise yararsa eger insallh tabikide seve seve paylasiriz cnm hayal kirikligini 4 senedir yasiyorum cok yoruldum artik o yuzden sizde uzulmeyin hamile kalirsam insallh herkezle paylasicam insallh

Allah razi olsun canim bende senin gibi umutle bekliyorum banada sola kaymis dedi 3 gun bagladi kupa falan yapti inanin hic umudum yok cok ta uzuluyorum ama yapicak bisi yok insallh hamileyim diye yazarsin bizlerede dua edin bende adetimden 1 hafta once gitmistim adet oldum simdide bekliyorum bir umut
Amın ınsallah gülüm ama ebeye temizlendikten 1 2 gun sonra gıdılmesı iyi cnm

Cnm yaşlılar daha iyi biliyor egerki hataya yakınsanz buyurun gln Bn size eslık ederım cnm yeterkı Rabbim ol desın

Hiç yaşlı bilen çevrem olmadığı için duymadım bende, hataya çok uzağım maalesef teşekkür ederim yine de. Rabbim gayretimizi vesile kılıp nasip etsin hepimize

X