Gebeliğe Hazırlık Ebeye gidip hamile kalanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Engel canım dr.lar bilmiyor göbek düşmesini.benimde yıllardır öyle.kimisi yerine getiremedi kimisi getirdi bi kaç güne yine aynı oldu.2 ay önce bi kadın yerine getirdi ama şimdi durum ne bilmiyorum.bakamıyorum yani.

Bende engel diye duymuştum doktor da bi sebeb bulamiyo yaptırıyorum yine dusuyo nasil olacak bilmiyorum ya cok üzülüyorum

Oyy kuzum benim biz 7 defa tüp bebek denedik hiç tutmadı bile.yani bi sorun olmayıp tutmaması ki bu kadar denemede ben buna bağlıyorum.valla çok çaresiz bi durumdayız bu konuda.
inan bilmiyorum bizde deniyoruz. Aylardir 3 yila girdik agustos da ameliyat oldum perde varmis aldilar ama engel degilmis zaten Doktor hic bi sorun yok diyo hala bekliyoruz bende buna bagliyorum artik baska bisey yok suan çünkü hic yolu yokmu acaba ya

Ah be canım bilsem.geçenlerde yuotube dan izledim şu doğal taşlarda doğurganlığı arttıranlar varmış bide onumu denesem diyorum denize düşen misali

Bu ebeler nerde? Lütfen bulunduğunuz illeri de yazarmisiniz

Bu ebe nerede nasıl ulasabiliriz

Merhabalar, nerede oturuyorsunuz acaba bu gittiğiniz ebe istanbulda isr yada yakın illerde bilgisini verebilir misiniz bende gitmek istiyorum bir ebeye. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Acaba bu gittiniz ebe istanbulda mıydı bende gitmek istiyorum ama buralarda birini bir türlü bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim

Bu hekim kadın nerde

Canım nerde acaba bu ebe. Bilgi verir misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…