Tüp Bebek Merkezleri Ege üniversitesinde tüp bebek yaptıran ve yaptıracak olanlar

Bende ege üniversite tüp bebekte 3 aşılama oldum sonuç negatif maalesef mart ayında tüp bebek yaptiricam ege üniversitesi ne kadar başarılı tüp bebek te bilmiyorum bir konu dikkatimi çekti doktorlar oldukça ilgisiz ve hastaya iyi yaklasmiyorlar araştırma yok herkese ayni tedavi yapılıyor yaşı gencler ve ilerlemiş yasta olanlarada ayni işlemler yapılıyor benim yaşım 36 ve bizim için zaman gerçekten önemli gerçekten doktorların tüp bebek te önemi çok büyük anne adayının psikolojik durumu göz önünde alıp biraz daha dikkatli ve hassas olmaları önemli diye düşünüyorum tüp bebek te hastanın doktora inancı çok önemli bu aşmada onlara büyük is düşüyor iletişim önemli başarıyı artıran en büyük etken diye düşünüyorum umarım güzel sonuçlar olur hepimiz için tüm bebek sahibi olmak isteyenler için güzel haberler almayı nasib eder Allah...

Bende ege üniversite tüp bebekte 3 aşılama oldum sonuç negatif maalesef mart ayında tüp bebek yaptiricam ege üniversitesi ne kadar başarılı tüp bebek te bilmiyorum bir konu dikkatimi çekti doktorlar oldukça ilgisiz ve hastaya iyi yaklasmiyorlar araştırma yok herkese ayni tedavi yapılıyor yaşı gencler ve ilerlemiş yasta olanlarada ayni işlemler yapılıyor benim yaşım 36 ve bizim için zaman gerçekten önemli gerçekten doktorların tüp bebek te önemi çok büyük anne adayının psikolojik durumu göz önünde alıp biraz daha dikkatli ve hassas olmaları önemli diye düşünüyorum tüp bebek te hastanın doktora inancı çok önemli bu aşmada onlara büyük is düşüyor iletişim önemli başarıyı artıran en büyük etken diye düşünüyorum umarım güzel sonuçlar olur hepimiz için tüm bebek sahibi olmak isteyenler için güzel haberler almayı nasib eder Allah...
Kesinlikle ilgisizler canım bizde karar degistirdik özelde yapicaz para biriktirmeye baslamistim evde bi kutuda cuma günü eve hirsiz girdi ve bütün biriktirdigim parayi aldi ve gitti şoku hala üzerimde neden hersey ters gider bilemiyorum..:KK61:

Kızlar ege unversitedesinde neden ege hanım veya başka bir hocanınn ozeli tercih edilmiyor? Pgt ucreti diğer merkezlerde çoknpahalı. 2500 dolar demişti bi tanesi. 7500 civarı da tup bebek. Başka bi topikte Acıbadem hastanesi 8500 tl pgt diyor.ama bununla bitmiyor. 2300 genetik prob ucreti istiyorlarmış. Toplam nerdeyse 20 000 i buluyor. Ege universitesinde ise 2000 civarı pgt ucreti tutuyor galiba. Yani ege unv de toplam pgtli 6000 e maloluyor. Herşeyden once tecrubeleri var. Ben ozel hastanelerde de bir saat sıra bekliyorum. Doktorlar yalakalık yapmaktan bekleyenleri unutuyor.dışardan habire kahkaha sesleri duyuluyor.

Çok üzüldüm hırsız olayİnA geçmiş olsun canım allah YARDIMCINIZ olsun yaşin kaçtı bizimde ekonomik durum el vermiyor o yüzden özelde yaptiramiyorum üstelik esimin ailesinin durumu iyi ve kardeşi Dr olur diyorlar ozeller para tuzağı v.s cimriler bu konuda çok sinirleniyorum ama yapacak bir şey yok allah yardımcımız olsun

Çok üzüldüm hırsız olayİnA geçmiş olsun canım allah YARDIMCINIZ olsun yaşin kaçtı bizimde ekonomik durum el vermiyor o yüzden özelde yaptiramiyorum üstelik esimin ailesinin durumu iyi ve kardeşi Dr olur diyorlar ozeller para tuzağı v.s cimriler bu konuda çok sinirleniyorum ama yapacak bir şey yok allah yardımcımız olsun
Bu arada Yasim 26 senin kac canım.

Kesinlikle ilgisizler canım bizde karar degistirdik özelde yapicaz para biriktirmeye baslamistim evde bi kutuda cuma günü eve hirsiz girdi ve bütün biriktirdigim parayi aldi ve gitti şoku hala üzerimde neden hersey ters gider bilemiyorum..:KK61:
ay canim ya allh onu bildgi gbi yapsin kiyamam cok varmydi.1000 lra bile onemli snucta biseylerden kisip biriktryoruz.uzme canini allh saglk versn yne birikir

1500kadar vardi alyanslarimizida almis buarada tabiki dedigin gibi birseylerden kisip biriktirdim ben o parayi ama haram zikkim olsun ALLAHA havale ettim..Allahindan bulsun inşallah..

Arkadaşlar bana yardim edin lütfen ben 5 yillik evliyim hep özel hastanelere gittim ama hem silinti yok gebelik olur diyilar ama olmadi simdi univeste gibi hastaneye gitmek istiyom bana ege Üniverstesi yada dokuz eylül bana kimi onerissiniz hangi dk verimli iyi ben asilama yada tüp bebek yaptircam.

Arkadaşlar desire, post: 45186968, member: 322724"]martın ondordunde.sen aldın mı randevuyu?[/QUOTE]
Arkadaslar asilamami yaptircaksuniz

ege üni. aşılama konusunda iyi değil, ben 2 tane yaptırdım ve ikisi de negatif. açıkçası orada yaptırıp da aşılaması tutan da pek duymadım ama tüp konusunda iyi diye biliyorum. bu ay egede tüp bebek tedavisine başlanacak, adetimi bekliyorum. inşaallah bu sefer tutar.

Ben goruştum fakat hiçbir problem yok diye beni postaladılar.
Bizde de hiçbir problem çıkmadı, sebepsiz infertilite. nasıl postalıyorlar anlamadım.[/QUOTE]
Tum tahlilleri testleri gosterdik.dort kez hamile kalmışsın yine kalırsın dediler.kalamazsan gel aşılama yapalım dediler.benim sebepsiz tekrarlayan duşuk.pgt istedik ama gerek yok dediler ve postaladılar.

Bizde de hiçbir problem çıkmadı, sebepsiz infertilite. nasıl postalıyorlar anlamadım.
Tum tahlilleri testleri gosterdik.dort kez hamile kalmışsın yine kalırsın dediler.kalamazsan gel aşılama yapalım dediler.benim sebepsiz tekrarlayan duşuk.pgt istedik ama gerek yok dediler ve postaladılar.[/QUOTE]
Nasi ya nasi gerek yok sacmalamslar resmen 4 kez dusukte doktrun onermesi lazm .

X