Tüp Bebek Merkezleri Ege üniversitesinde tüp bebek yaptıran ve yaptıracak olanlar

benim yok rapor cikmiyor gentik bozukluk var 2 norml dusgum var.ucretli hastaym pgt yapiliyor.doktr secmedm hsterskopi ve yumurta toplamamda gulnaz hanm grdi onada iyi dyorlar.ege hanm transfer ve toplamaya grdgnde 1750 aluorms kendne dye duydum.normal muayenelerndede 150 lrayms dye blyorum
Cemrecim yumurtalar ne zaman toplandı? Pgt ne kadar suruyormuş? Gebelik aşısı yaptılar mı ya da yapıyorlar mı?

Ben 14 marta ege hanımdan randevu aldım.once konuşmak istiyorum.bizde problem yok.dort duşuk yaşadım. Muayene 150 liraymış.tum tahlillerinizi getirin dedi sekreteri.eşin de 3-5 gun perhizli gelin dedi.lutfen haberleşelim.gelişmeleri paylaşalım.
Paylasalim canim insallah ben ege konusunda cok kararsizim yeterli bir hstanemi bilmiyorum 3000 e yakin ege hanim aliyomus 1000 falanda ilaclar tutuyomus gecen konustum bende ege hanimin sekreteryle hastanede olursa 1000 hastaneye 1000 ilaca veriliyor

Ben 14 marta ege hanımdan randevu aldım.once konuşmak istiyorum.bizde problem yok.dort duşuk yaşadım. Muayene 150 liraymış.tum tahlillerinizi getirin dedi sekreteri.eşin de 3-5 gun perhizli gelin dedi.lutfen haberleşelim.gelişmeleri paylaşalım.
arkadaşım öncelikle hayırlı olsn. bende gıtmeyı dusunuyorumda nasıl aldın randevuyu telefonu var mı? hastane içindemi bakıyor?

arkadaşım öncelikle hayırlı olsn. bende gıtmeyı dusunuyorumda nasıl aldın randevuyu telefonu var mı? hastane içindemi bakıyor?
3903628 telefonu. Gunduz saat 15:00-16:00 arası arayınca randevu alınıyormuş. Ege tavmergene danışmaya gidiyoruz.gerekirse ozel doktorumuz da olur sorun değil.biz sadece on goruşmeye danışmaya gitmek istiyoruz. Normal başvursak belki kabul edilmeyiz diye. Dort kez duşuk yaptım.hormonlar falan herşey normal diye tekrar dene derler diye once goruşmek istiyoruz.150 tl imiş muayene ucreti. Sonrası için ben de nasıl işleyecek sureç bilmiyorum.

3903628 telefonu. Gunduz saat 15:00-16:00 arası arayınca randevu alınıyormuş. Ege tavmergene danışmaya gidiyoruz.gerekirse ozel doktorumuz da olur sorun değil.biz sadece on goruşmeye danışmaya gitmek istiyoruz. Normal başvursak belki kabul edilmeyiz diye. Dort kez duşuk yaptım.hormonlar falan herşey normal diye tekrar dene derler diye once goruşmek istiyoruz.150 tl imiş muayene ucreti. Sonrası için ben de varsa nasıl işleyecek sureç bilmiyorum.
dusuklerin varsa genetik problem olabilir canim

3903628 telefonu. Gunduz saat 15:00-16:00 arası arayınca randevu alınıyormuş. Ege tavmergene danışmaya gidiyoruz.gerekirse ozel doktorumuz da olur sorun değil.biz sadece on goruşmeye danışmaya gitmek istiyoruz. Normal başvursak belki kabul edilmeyiz diye. Dort kez duşuk yaptım.hormonlar falan herşey normal diye tekrar dene derler diye once goruşmek istiyoruz.150 tl imiş muayene ucreti. Sonrası için ben de nasıl işleyecek sureç bilmiyorum.
teşekkürler canım sen randevu aldın mı? nezaman gidiyosun

Yok baslamadim daha 5 nisana gün verdilerde ben ege unv.yapmakta kararsizim özel hastaneleride arastiriyorum devlet tek emriyo koyuyor ben 2 emriyo transferi istiyorum o yuzden esimle ozelde yapalim diye dusunuyoruz oyle olursa martta baslicaz inşallah.
hayırlısı olsun.bende çok kararsızım hastane konusunda. allahım dualarımızı kabul etsın inş kucağımız dolsun

X