Egeliler fikirlerinize ihtiyacım var.

flocke

topiclerin güzin ablası
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2010
6.333
817
arkadaşlar,egeli değilim ama tam bir ege tutkunuyum...memleketinizi karış karış geziyorum ve tam 'ha!işte burası benim yaşayacağım yer!'derken,bir sonraki yıl çok daha farklı,bambaşka bir güzellikte bir yerde buluyorum kendimi...bilmediğim,duymadığım yerler de çıkıveriyor karşıma,aşina olup da tekrar ve tekrar geri döndüğüm de...kısmetse ileride egeye yerleşmek istiyorum,sizce sahil tarafında bulunan en güzel il/ilçe/kasaba hangisi???

bir egeli olarak bence egemin heryeri güzellll....

ilk aklıma gelen yer sık sık gittiğim didimm..
dikili ve çandarlıda bayıldığım yerler ...

bir egeli olarak bence egemin heryeri güzellll....

ilk aklıma gelen yer sık sık gittiğim didimm..
dikili ve çandarlıda bayıldığım yerler ...
çandarlının methini duydum,kısmetse bu yaz oraya bir ziyarette bulunmak istiyorum...

hadiin ama!aranızda izmirli aydınlı muğlalı olanın çok olduğunu biliyom gari!:KK53:

arkadaşlar,egeli değilim ama tam bir ege tutkunuyum...memleketinizi karış karış geziyorum ve tam 'ha!işte burası benim yaşayacağım yer!'derken,bir sonraki yıl çok daha farklı,bambaşka bir güzellikte bir yerde buluyorum kendimi...bilmediğim,duymadığım yerler de çıkıveriyor karşıma,aşina olup da tekrar ve tekrar geri döndüğüm de...kısmetse ileride egeye yerleşmek istiyorum,sizce sahil tarafında bulunan en güzel il/ilçe/kasaba hangisi???

flocke dikili ,bademli köyü koyları,denizköy mutlaka gör

flockeeeee flockeeee, yine benim planlarımı yapmışsın, valla birlikte bulalım, arayalım bulalım.Bi de pansiyon alıp işletmeyi planlıyorum.Böyle şehirde geçmez ama hayat di mi yahu ? Deniz, zeytin, nar ekşisi, yeşillikler istiyorum ben.

flockeeeee flockeeee, yine benim planlarımı yapmışsın, valla birlikte bulalım, arayalım bulalım.Bi de pansiyon alıp işletmeyi planlıyorum.Böyle şehirde geçmez ama hayat di mi yahu ? Deniz, zeytin, nar ekşisi, yeşillikler istiyorum ben.
allah derim,daha ne isterim ki???:KK66::KK66::KK66:

yok mu hiç başka fikri olan???:26::26::26:

çeşme ılıcaya git mutlaka,kendini maldivlerde sanabilirsin..
çandarlı,dikili.didimm,foça,mordoğan,kuaşadası,ayvalık,cunda,ölüdeniz,marmaris,bodrum ohooo say say bitmez egemin güzellikleri..

çandarlı,dikili.didimm,foça,mordoğan,kuaşadası,ayvalık,cunda,ölüdeniz,marmaris,bodrum ohooo say say bitmez egemin güzellikleri..
memleketimizin her yeri çok güsel ama ege bi başka...benim için bir tutku adeta:KK69:kuşadası davutlar ve güzelçamlıyı gördüm,her bir kilometresi ayrı ayrı nefesimi kesti zati....ayvalık'ı da tatbik ettim cundadan sarımsaklıya kadar...marmaris ve ölüdeniz planlarımın arasında daha...bodrum'un reklamasyonu çok oldu diye ne yalan söyleyim çok gidesim yok....tavsiyelerin için teşekkür ederim....

aa bak şirinceye hiç gittinmi orasıda çok ama çok güzell..
ben bide cundaa adasına bayılıyorum bölee atalarımın kokusu var oralarda selanik muhaciriyiz biz..
yukarda şeytan sofrasından bütün koyları görürsün..

memleketimizin her yeri çok güsel ama ege bi başka...benim için bir tutku adeta:KK69:kuşadası davutlar ve güzelçamlıyı gördüm,her bir kilometresi ayrı ayrı nefesimi kesti zati....ayvalık'ı da tatbik ettim cundadan sarımsaklıya kadar...marmaris ve ölüdeniz planlarımın arasında daha...bodrum'un reklamasyonu çok oldu diye ne yalan söyleyim çok gidesim yok....tavsiyelerin için teşekkür ederim....

eğer ölüdenize gidersen kesinlikle babadağdan paraşütle atlamadan dönme,
marmaristede dalış yap muhakkak tüple bizzat bunları yapmış biri olarak şiddetle öneririm..
davutları bende çok severim..
rica ederim nedemek..

aa bak şirinceye hiç gittinmi orasıda çok ama çok güzell..
ben bide cundaa adasına bayılıyorum bölee atalarımın kokusu var oralarda selanik muhaciriyiz biz..
yukarda şeytan sofrasından bütün koyları görürsün..
ayvalığa gidilir de şeytan sofrasına uğranılmaz mı???tek kelime ile SÜPER!şirinceye de gittim gari,ismi gibi çok şirin bir yer,ahududu şarabına da bayıldım ayrıca....tek kusuru deniz yok...:KK50:benim niyetim kısmetse deniz olan bir yere yerleşmek...

bodrumda haklısın birass piyasaa..bodruma dalış için giderim eğer gidersem sualtının methini çok duydum..
bide bodrumda Bardakçı Koyunu öneririm..

eğer ölüdenize gidersen kesinlikle babadağdan paraşütle atlamadan dönme,
marmaristede dalış yap muhakkak tüple bizzat bunları yapmış biri olarak şiddetle öneririm..
davutları bende çok severim..
rica ederim nedemek..
paraşüt cesaret ister ama dalışı düşünürüm...:KK9:

ayvalığa gidilir de şeytan sofrasına uğranılmaz mı???tek kelime ile SÜPER!şirinceye de gittim gari,ismi gibi çok şirin bir yer,ahududu şarabına da bayıldım ayrıca....tek kusuru deniz yok...:KK50:benim niyetim kısmetse deniz olan bir yere yerleşmek...

ozaman kesinlikle çeşme yada urla derim hem acaip güzel denizi var hemde şehire ulaşım çok kolay..

Offf davutlarda gençlik kampına gitmiştim ben...Güneş denizin üzerinde batıyordu.Çok sakin sessiz, otellerin olmadığı bi yer.Süperdi süper.

X