Egeliler fikirlerinize ihtiyacım var.

Biz 23 nisanda ayvalıka gittik, bir ömür merak ettimdi zaten. ve bayıldım ben ayvalıka.İnsanları da nezih, doğası güzel. Yerleşesim geldi, zaten istanbuldan kaçıp gidip yerleşeni çok sanırım.

Cunda'ya da gittiniz değil mi canım ?
Bu arada gezmeler tozmalar :) çok sevindim :KK23:

Cunda'ya da gittiniz değil mi canım ?
Bu arada gezmeler tozmalar :) çok sevindim :KK23:

Ayvalıkta kaldık 1 gece ama ertesi gün cundaya geçtik, gezdik, yemek yedik. Benim bugune kadar gördüğüm yerlerde ilk 3e girer.Fotoğraflara bakınca da ne güzel yerlermiş dedim bi kez daha. Gezmeler tozmaları grup olarak organize edince daha az çıldırma, daha çok tolerans.:KK34:

Ayvalıkta kaldık 1 gece ama ertesi gün cundaya geçtik, gezdik, yemek yedik. Benim bugune kadar gördüğüm yerlerde ilk 3e girer.Fotoğraflara bakınca da ne güzel yerlermiş dedim bi kez daha. Gezmeler tozmaları grup olarak organize edince daha az çıldırma, daha çok tolerans.:KK34:

Bu kadar hoşlandıysan mutlu olduysan canını hiçbirşey sıkmamış bence.
Daha çok gezmeler olsun daha çok mutlu olun inşallah.
Fotoğraf eklesen keşke en azından facebooka,Cunda'yı çok seviyorum böyle gerçek dünyadan ayrı bir dünya gibi.
Bir kamp var bir de ada camping diye atmosfer çok güzel tek ses deniz ve kuş sesi.

Arkadaşlar Bördübet'e giden var mı aranızda? Ulaşımı nasıl? Konaklama için güzel mekanlar var mı?

arkadaşlar konuyu güncel tutalım lütfen. evet benim 3,5 yaşında bir oğlum var ve bende egeye yerleşmek istiyorum. eğitim bakımındanda uygun olabilecek yaz kış yaşanabilecek nereler var sahil kasabası olarak

arkadaşlar konuyu güncel tutalım lütfen. evet benim 3,5 yaşında bir oğlum var ve bende egeye yerleşmek istiyorum. eğitim bakımındanda uygun olabilecek yaz kış yaşanabilecek nereler var sahil kasabası olarak

Git de arkandan gelirim bende :)))))))

ha ha ha maymunla geliriz sen yerleş de ha villa olsun bebem :)))))))))))) neyse ben burada whatsup,face gibi geyiğe sardırmıyım konu dağılmasın
yer konusuna bir karar verebilsem gerisi çorap söküğü gibi gelecekte , hala yere karar veremedik ufak bir çocuk olunca yerleşilecek yer çok önemli

yer konusuna bir karar verebilsem gerisi çorap söküğü gibi gelecekte , hala yere karar veremedik ufak bir çocuk olunca yerleşilecek yer çok önemli

doğru canım bakma bizde çok istedik bir dönem ama büyüğün okulu bağladı şimdide minik başlayacak artık önümüzde ki sene yoksa ist dan kaçmak hep aklımızda,hayırlısı olsun eee sen gidince seni gruptan çıkarırız :KK8:

doğru canım bakma bizde çok istedik bir dönem ama büyüğün okulu bağladı şimdide minik başlayacak artık önümüzde ki sene yoksa ist dan kaçmak hep aklımızda,hayırlısı olsun eee sen gidince seni gruptan çıkarırız :KK8:
:KK42::KK42::KK42: aaaaaa niye çıkarıyorsunuz dağa çıkmıyoruz herhalde :KK68: gideceğimiz yerde elbet internet çekiyordur o kadar da medeniyetten uzaklaşmayız. atmayın beni nolurrrrrrrrr

:KK42::KK42::KK42: aaaaaa niye çıkarıyorsunuz dağa çıkmıyoruz herhalde :KK68: gideceğimiz yerde elbet internet çekiyordur o kadar da medeniyetten uzaklaşmayız. atmayın beni nolurrrrrrrrr

ay gitme gitme özleriz yahu :21: sen eski çeteden sin :KK15: ben atsam da özo,nldlglp atmaz :cool:

Neredeyse 10 yılı var ne güzel konuydu :KK14: Bütün sahil şeridini karış karış gezdim bu süreçte ama şimdi yaz için hayal bile kuramıyoruz.

arkadaşlar,egeli değilim ama tam bir ege tutkunuyum...memleketinizi karış karış geziyorum ve tam 'ha!işte burası benim yaşayacağım yer!'derken,bir sonraki yıl çok daha farklı,bambaşka bir güzellikte bir yerde buluyorum kendimi...bilmediğim,duymadığım yerler de çıkıveriyor karşıma,aşina olup da tekrar ve tekrar geri döndüğüm de...kısmetse ileride egeye yerleşmek istiyorum,sizce sahil tarafında bulunan en güzel il/ilçe/kasaba hangisi???
Kuşadası ❤️

X