Cilt Bakımı Ürünleri Egzaması olanlara çare buldum!

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

kikiki06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2019
2
1
26
Yaklaşık 1 aydır krem eldiven adlı ürünü kullanıyorum.
Çocukluğumdan beri olan egzama problemimi büyük oranda hafifletti. Bununla beraber cildimin nem oranını dengeledi ve oluşan çatlak izlerini giderdi.

Yaklaşık 1 aydır krem eldiven adlı ürünü kullanıyorum.
Çocukluğumdan beri olan egzama problemimi büyük oranda hafifletti. Bununla beraber cildimin nem oranını dengeledi ve oluşan çatlak izlerini giderdi.
Kaybolma nplurrr. Hangi ürün

Ayyy icimiz disimiz fatmasi urunu tavsiyesi oldu. Organik diye yutturduklari bebek sampuaninin organik olmadigi anlasilinca yaptiklari cirkeflikten sonra 1 cop almam hayatta, zaten almadim hic ama benim gozumdeki itibari 0’landi

Ayyy icimiz disimiz fatmasi urunu tavsiyesi oldu. Organik diye yutturduklari bebek sampuaninin organik olmadigi anlasilinca yaptiklari cirkeflikten sonra 1 cop almam hayatta, zaten almadim hic ama benim gozumdeki itibari 0’landi
Farmasiyi bilemem ama egzemada en önemli kriter içten bağışıklığı güçlendirmek, dıştanda tene temas eden her türlü kimyasalı yok etmek.

Benim kullandığım ürün krem eldiven diye bir ürün. 3. kez sipariş verdim bu ay. yani bilmiyorum bana mı etki etti sadece ama egzamamı hiç olmadığı kadar rahatlattı. bir de firma yetkilileri satın aldıktan sonra çok ilgilendiler.. yeni bir ürün olduğu için arayıp sordular duruma takip ettiler vsvs.... makyaj bazı olarak da kullanabileceğimi söylediler bana. şu an cilt kremi niyetine kullanıyorum artık :))

Benim kullandığım ürün krem eldiven diye bir ürün. 3. kez sipariş verdim bu ay. yani bilmiyorum bana mı etki etti sadece ama egzamamı hiç olmadığı kadar rahatlattı. bir de firma yetkilileri satın aldıktan sonra çok ilgilendiler.. yeni bir ürün olduğu için arayıp sordular duruma takip ettiler vsvs.... makyaj bazı olarak da kullanabileceğimi söylediler bana. şu an cilt kremi niyetine kullanıyorum artık :))
Sedefte de etkili midir ki

merhaba, lütfen tedavi arayışı ve çözüm önerisi arayan insanlara gerçek dışı ürünlerin reklamlarını yapmayın. biz gerçekten çözüm önerisi arıyoruz bundan istifade edip ürün reklamı yapanlar var.

arkadaşlar ben bildim bileli dedem beklazon diye bir krem var onu kullanır egzama için. cebinde taşır sürekli ki ondaki egzema da çok kötüydü. Geçirdiğini söyler , herkesede tavsiye ederdi. topiği görünce yazayım dedim pembe bir de mavilisi olması lazım pembeyi kullanırdı. öyle çok pahalı birşey olduğunu düşünmüyorum siz yine de araştırın öyle kullanın.

X