ehliyet sınavı

SSpl33

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2017
27
3
25
ehliyet yazılı sınavdan kaç kere de geçtiniz bayanlar. benim 1. sınav 64 puan 2. 69
yine geçemedim

Sürücü kursundan dinlediğim dersler ile geçtim ben.
90 üstü idi puanım ama hatirlamiyorim tam olarak.

Ben alalı çok oldu ama 8 yıl önceydi İnan sadece kursta dinlediğim ve oradaki verdikleri kitaba çalıştım o zamanlar tek değildi 3 ayrı bölümdü trafik motor ilkyardım diye ayrı ayrı sınavdı hepsinden 95 aldım tesadüf

Ilk sınavda geçmiştim bende 4.5 yıl önce. Şimdi sorular da sistem de çok kolay aslında canım.
Eskiden alanlar daha şanssızdı bence...
Ben hiç kursun verdiği derslere gitmedim evden kendim son 3 yılın çıkmış sorusunu çıkardım sonra cvp anahtarına bakıp hepsini isaretledim önce.

Sonra soru ve doğru yanıt şeklinde ezberledim onları yanlış cvpların üzerini karaladım görmemek için çünkü aklım karışırdı.
Hepsi de o çalıştığım sorulardan çıktı 90 almıştım banada bu yolu bi takcisi abi vardı o söylemişti..

Tam da sınırda kalmissiniz.derse gidin ordakiler zaten sınavda çıkması muhtemel soruları gösteriyorlar bir de çıkmış sorulara bak

Bir kerede geçtim .90 ve 95 aldım derslerden .Kurs yeri bir kitap vermişti çalışalım diye,sorular da oradan çıkmıştı.Zor değil aslında.

Ben 4 sene once aldim kursada hic gitmedim ama naptim kursun vermis oldugu kitapcigi iyice bi okudum hatta kisa kisa notlar aldim evde sinra son 5 yilin sorularini cozdum internetten zaten hep benzer sorular o kadar para veriyoruz mutlaka calismak gerekiyor

7 ekim sinavina girdin sanirim. Bir soru yanlismis. Dogru kabul edilmesi ve herkese o soru icin 2 puanin verilmesi gerkiyor yonetmelige gore. Ama 100 puani 49 soruya bolerek aciklanmis sobuclar. Kusuratli olarak.ve ptesi ve ya sali tekrar incelenicekmis. 69.380 buyuk ihtimal puanin. Eger bu yonetmlige uygun hale getirilirse gecmis olursun. Insallah. Ve bu sinav her sinavdan dha zordu..2 sık arasinsa kaldim bende. Onceki yillarin sorularinda hic yanlis yapmazken sinavdan cikinca kesin kalicam dedim. Neyseki 85 kusurle gectim.

Ben kursa gitmiştim bir de internetten çıkmış sorulara çalışmıştım ilk seferde 90civariydi hatirladigim.

Bir-kac ay once ilkinde gectim sinavdan 90 ustu puanla kursada gitmedim sadece kitabı çalışarak girdim direksiyonda da ilkinde gectim gercekten zor oluyo hep git yapama okadar para gidio sonucta dilerim tez zamanda gecersiniz

7 ekim sinavina girdin sanirim. Bir soru yanlismis. Dogru kabul edilmesi ve herkese o soru icin 2 puanin verilmesi gerkiyor yonetmelige gore. Ama 100 puani 49 soruya bolerek aciklanmis sobuclar. Kusuratli olarak.ve ptesi ve ya sali tekrar incelenicekmis. 69.380 buyuk ihtimal puanin. Eger bu yonetmlige uygun hale getirilirse gecmis olursun. Insallah. Ve bu sinav her sinavdan dha zordu..2 sık arasinsa kaldim bende. Onceki yillarin sorularinda hic yanlis yapmazken sinavdan cikinca kesin kalicam dedim. Neyseki 85 kusurle gectim.
benn anlamadım şimdi tekrar mı sonuçlara bakkılaccak yani

69,388 puanım 7 ekimdeki sınava girdim evet 2. sınavımdı 1 puan ile kaçırdım çok üzülüyorum inanın çok istiyordum almayı 7 aylık da hamileyim tam 9. ayıma geliyor 3. sınav tarihi bilemiyorum cidden

sadece verdikleri o küçük kitapçıktan çalışmıştım. 96 idi galiba puanım.şimdi tek sınav soru sayısı az bence önceki senelerden şanslıyız. bol tekrar bol soru çözmek her sınavda işe yarayan bir sistem. stress yapmayın kendinize bu sınavı o da önemli. stress başarıyı olumsuz etkileyen bir unsur.

Ilk sinavda 85 puanla gecmistim 3 yil oldu. Hic calismadim ama derslere gidip dinlemistim.

sadece verdikleri o küçük kitapçıktan çalışmıştım. 96 idi galiba puanım.şimdi tek sınav soru sayısı az bence önceki senelerden şanslıyız. bol tekrar bol soru çözmek her sınavda işe yarayan bir sistem. stress yapmayın kendinize bu sınavı o da önemli. stress başarıyı olumsuz etkileyen bir unsur.
stres yapıyorum fazlasıyla bir de derslere gitmedim ben evden çalıştım ama 2. sınavım beni çok üzdü tam sınırda kaldım

Ya ben 6 yıl önce girmiştim şu ana kıyasla baya değişmiş olabilir sorular belki ama ben hep çıkmış sorulara bakmıştım 1 gün önce. Birebir aynısı çıkıyordu zaten.

Ptesi sali bakilicakmis tekrar. O yanlis soruya 2 puan verirlerse (ki oyle olmasi lazim) 70e tamamlanir puaniniz. Bi cok kisi twitterda konusmus bu konuyu cunku. Insallah duzeltrlerde stresiniz biter.

X