Ekim 2021 Tüp Bebek Transferi Olacaklar

Mucizeyokmu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2021
40
22
36
Tesekkurler.. İnşallah hepimiz güzel haberler alalım.. ben 9.gün sabah idrar testinde cift çizgi gördüm.
Yaaaa cok sevindim hayirli olsun benim bugun 8. günüm sabah test yaptım ama negatifdi 5. Gun tek embriyo transfer edildi bu ikinci denemem iki gun sonra kan testi ne gösterecek bakalim

papatyamveben

Sen yıldız ıstersn Allah sana ay nasip eder sabret
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2021
1.262
885
30
Ben doktorun hastaya yaklasimindan ve bilgisinden dolayi cok memnunum ins bu sefer doktor hatasi yaşamam yanilmam bu sefer çok yanlış yerlerde yanlış doktorlarda hüsranlar yaşadım malesef
benım bır arkadasım tavsıye ettı, sayısız kıstı vardı ve gebelık ımkansız dendı yanı dogal yolla cok zor dedı dıger doktorlar, sonra barıs beyle yolları kesısmıs ve kıstlerını temızledı bır ıkı aya gebe kalabılırsın demıs ılk ayda dogal yoldan gebe kaldı. bende onun onerısı ıle gıttım ılk muayenemız cok guzel gectı cok sevdım ve cok ılgılendı. sımdı adet olursam bu ay ınsallah olmam ama ben olacak gıbı hazırlık yapıyorum aşılama için gideceğiz. Rabbiimmm inşallah bizlere de anne olmayı nasıl etsin aminnn.

papatyamveben

Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2021
1.262
885
30
Ben doktorun hastaya yaklasimindan ve bilgisinden dolayi cok memnunum ins bu sefer doktor hatasi yaşamam yanilmam bu sefer çok yanlış yerlerde yanlış doktorlarda hüsranlar yaşadım malesef
ayrıca bılgısı zaten tartısılmaz cv sı çok çok güçlü. hatta şuan amerikada bir seminerde gebelık ıle alakalı.

Mucizeyokmu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2021
40
22
36
benım bır arkadasım tavsıye ettı, sayısız kıstı vardı ve gebelık ımkansız dendı yanı dogal yolla cok zor dedı dıger doktorlar, sonra barıs beyle yolları kesısmıs ve kıstlerını temızledı bır ıkı aya gebe kalabılırsın demıs ılk ayda dogal yoldan gebe kaldı. bende onun onerısı ıle gıttım ılk muayenemız cok guzel gectı cok sevdım ve cok ılgılendı. sımdı adet olursam bu ay ınsallah olmam ama ben olacak gıbı hazırlık yapıyorum aşılama için gideceğiz. Rabbiimmm inşallah bizlere de anne olmayı nasıl etsin aminnn.
Benim de eski ameliyatımi yapan doktor asilama denedi iki kez sonra hemen tup bebek icin baris hocaya yonlendirdi ilk muayenede baris hoca rahimdeki problemin devam ettiğini ikinci kez ameliyat olmam gerektigini söyledi ve ondan sonra hep baris hocayla devam ettim ikinci ameliyat sonrasi dogal gebelik oldu hatta ama düşükle sonuclandi

papatyamveben

Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2021
1.262
885
30
Benim de eski ameliyatımi yapan doktor asilama denedi iki kez sonra hemen tup bebek icin baris hocaya yonlendirdi ilk muayenede baris hoca rahimdeki problemin devam ettiğini ikinci kez ameliyat olmam gerektigini söyledi ve ondan sonra hep baris hocayla devam ettim ikinci ameliyat sonrasi dogal gebelik oldu hatta ama düşükle sonuclandi
Anladım kuzum, inşallah bebeğine kavuşursun Rabbim daha fazla bekletmeden dualarım buradaki bütün anne adaylarına

Glz1

Sabır,Dua,şükür🌸🤲
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2021
496
262
22
Hanımlar merhaba estrofem hap kullanıp hafif hafif kanama yaşayan var mı?
9 gündür estrofem kullanıyorum hap kanama yapar mı?

Mucizeyokmu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2021
40
22
36
Hanımlar merhaba estrofem hap kullanıp hafif hafif kanama yaşayan var mı?
9 gündür estrofem kullanıyorum hap kanama yapar mı?
Cnm ben transfer oldugumda hemsireler ara kanama olabilir sakin ilaclari birakma dediler test gününe kadar içmeye devam edeceksin dediler zaten ilacın prospekturunde de ara kanama yapabileceği yaziyor bence yarın yine de bunu doktoruna bildir sen

Glz1

Sabır,Dua,şükür🌸🤲
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2021
496
262
22
Cnm ben transfer oldugumda hemsireler ara kanama olabilir sakin ilaclari birakma dediler test gününe kadar içmeye devam edeceksin dediler zaten ilacın prospekturunde de ara kanama yapabileceği yaziyor bence yarın yine de bunu doktoruna bildir sen
Tesekkur ederim canım.
Heran baska olumsuz birsey çikacakmis gibi dusunmeye basladim histereskopiden sonra 😔
adetim 1 ped dolmayacak sekilde geldi nerdeyse 2 gün sürdü 6 gün süren adetim.
Kasık ağrılarım da oluyor 😔

Hayirlisi olsun insallah 🤲🌸

Mucizeyokmu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2021
40
22
36
Tesekkur ederim canım.
Heran baska olumsuz birsey çikacakmis gibi dusunmeye basladim histereskopiden sonra 😔
adetim 1 ped dolmayacak sekilde geldi nerdeyse 2 gün sürdü 6 gün süren adetim.
Kasık ağrılarım da oluyor 😔

Hayirlisi olsun insallah 🤲🌸
Bende iki kez histeroskopi oldum rahim yapışıklığı için... Ama ara kanama yaşamadım benim operasyondan baya sonrasi estorfem kullanirken hafif kanama basladi ben adet oldum sandim hemen haber verdim doktoruma kontrole cagirdi ilaci biraktirdi ve kanama yoğun gelmeye basladi tam 7 gun sürdü bence sende haber vermelisin dokturuna belki biraktirir ilaci sana

Glz1

Sabır,Dua,şükür🌸🤲
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2021
496
262
22
Bende iki kez histeroskopi oldum rahim yapışıklığı için... Ama ara kanama yaşamadım benim operasyondan baya sonrasi estorfem kullanirken hafif kanama basladi ben adet oldum sandim hemen haber verdim doktoruma kontrole cagirdi ilaci biraktirdi ve kanama yoğun gelmeye basladi tam 7 gun sürdü bence sende haber vermelisin dokturuna belki biraktirir ilaci sana
Bendede rahim yapisikligi, sekil bozuklugu ,darlık var dedi doktorum o yuzden olmustum.
Birde çizik atılmıstı.
Yarın haber vereceğim doktoruma🌸

Mucizeyokmu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2021
40
22
36
Bendede rahim yapisikligi, sekil bozuklugu ,darlık var dedi doktorum o yuzden olmustum.
Birde çizik atılmıstı.
Yarın haber vereceğim doktoruma🌸
Allah yardımcın olsun cnm insanin rahmi sorunlu olunca nasil kendini yarım insan hisseder cok iyi anlarım. 10 yıllık evliligimde 5 kez ameliyat masasına yatmış biri olarak endişelerini o kadar iyi anlıyorum ki ... Sürekli yine bir şey çıkacak yine ameliyat diyecekler yine yine kafada bir milyon tilki dolaşıyor tabi

Glz1

Sabır,Dua,şükür🌸🤲
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2021
496
262
22
Allah yardımcın olsun cnm insanin rahmi sorunlu olunca nasil kendini yarım insan hisseder cok iyi anlarım. 10 yıllık evliligimde 5 kez ameliyat masasına yatmış biri olarak endişelerini o kadar iyi anlıyorum ki ... Sürekli yine bir şey çıkacak yine ameliyat diyecekler yine yine kafada bir milyon tilki dolaşıyor tabi
Çok haklısınız aynen öyle dusunuyorum pskolojik olarak öyle hissetiriyor malesef .
Allah hepimizin yardımcısı olsun 🤲🌸