Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayında AŞILAMA Yaptıracak Olanlar 💉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ankara da zahide küçük diye bir doktor var. Sosyal medya üzerinden takip ediyorum. Çok sempatik iyi bir doktora benziyor. Bakmak istersen canım
Evet canım bende takip ediyorum ama Zahide hanım gebelik takibi yapıyor genelde tüp bebek için Ankarada araştırmaya başladım. Buraya da yeni taşındık çok bilgim yok bakalım inşallah gerek kalmaz ama nasip

Evet canım bende takip ediyorum ama Zahide hanım gebelik takibi yapıyor genelde tüp bebek için Ankarada araştırmaya başladım. Buraya da yeni taşındık çok bilgim yok bakalım inşallah gerek kalmaz ama nasip
Öncelikle inşallah gerek kalmaz diye hepimiz için ortak duamı belirtmek istiyorum benim de aşılamanın 12. Günü. Adet olacakmış gibi bir ağrım var. Muhtemelen olmadı. Ben de arayışa girdim. Bir arkadaştan duydum Ankara'da Prof Dr Nuray Bozkurt adını. Aklınızda bulunsun hatta unutmayın giderseniz ve gorusurseniz benimle paylasir misiniz Ama umarım gerek kalmaz da minik fasulyelerimize kavuşuruz

Amin canım inşallah Ben 1 kere daha aşılama denemek istiyorum. Teşekkür ederim doktor ismi için bi araştırayım bende aklımda bulunsun. İnşallah seninki tutar bize haber veririsin burdan

Anladım canım benimde 1. Aşılamam tutmadı devlette yaptırdım ben 2. Aşılamayı da aralıkta yaptıracağım tutmazsa tüp bebeğe geçerim bende Ankaradayım bi yandan burdan araştırıyorum.
İnşallah 2. De bebeğin sana tutunur canım benim. bu süreç zor süreç gerçekten rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah

Neredeyse hiç birimizin tutmadı çok ilginçekim ayı zaten uğursuz bir aydı. Kasımdan ümitliyim hadi kızlar

Kizlar merhaba ben yazıyorum ama grupta değilim sanırım o yüzden mi cevap vermiyorsunuz bana hiclütfen bana da cevap verin tecrübelerinizi paylasin benimle de

kacıncı gunu yaptın canım 9. gun mu . erken daha cıkmaya bılır
ben 11. gunu yapmıstım 27 felan cıktı. dr hatta cıkmaz hayal kırılıgı yasarsın demıstı. yınede bekle 15 gun olsun
Canım ben de yaptırdım test 13.gun bugün 35.5 çıktı nasıl sence ? Birde senin nasıl ilerledi biraz anlatır mısın

İnşallah 2. De bebeğin sana tutunur canım benim. bu süreç zor süreç gerçekten rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah
İnşallah canım ya inşallah bu sene bitmeden bebişlerimize kavuşuruz birlikte Aslında hepimiz birbirimizi en iyi anlayanlarız, rabbim en yakın zamanda hayırlı evlatlar nasip eylesin hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…