Ekim- Kasım transferleri, ilk deneme

parilti007

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2022
65
84
Merhaba canlar, ben burayı 2 yıldır takip ediyordum e bari üye olayım diye giriştim ilk konumu da açıyorum. 3 yıllık evliyim yaşım 26, 2yıldır çocuk düşünüyoruz ancak detaylı incelemelerden sonra sebepsiz infetiliteyiz. Düzenli doktor kontrollerimden sonra aşılama da tutmayınca kadın doğumcum beni tüp bebek merkezine yönlendirdi. Bu ay ilk defa başladık tüp bebeğe ve sürecin gerçekten vücudumu yorduğunu gördüm. Dün yumurtalarım toplandı 16 yumurtam çıktı ve tahlillerimde değerlerim ohss sınırında olduğu için doktorum 2 adet beklememi söyledi, yoksa cetrotide kullanmıştım ve taze transfer düşünüyorduk ama kısmet tabi anne adayı sağlığı da önemli bu süreçte. Şimdi büyük biir heyecanla ilk reglimi bekliyorum ve tahmini kasım onu gibi transfer yapılacak inşallah yumurtalarım da 5.güne ulaşırsa ve kaliteli çıkarsa. O da malum daha bugün arayacaklar kaçı döllendi kaçı kaliteli kaç tanesi elendi diye. Yalnız doktorum dün " eğer 5.güne ulaşmazsa transfer yapmayacağım" diye bir cümle kullandı kafam karıştı açıkçası. Yaşım genç olduğundan mı diğer embriyoları yok saydı acaba? Çünkü diğer okuduğum yazılarda 3.gün embriyoları da transfer edebiliyorlarmış. Artık çevreden dolayı da hassas noktam olduğu için çok takar oldum

Edit: Bugün aradılar 16 yumurtadan 12 tanesi döllenmeye uygun görülmüş ve 10 tanesi döllenmiş, bakalım inşallah çok azalmaz 5.güne kadar

Son düzenleme:
Tedavin hayırlı olsun canım inşallah sağlıklı kaliteli embryoların olur.Benim ilk deneme kimyasal oldu malesef 2. Adetimi bekliyorum gecikme olmazsa tahmini 19-20 Ekim gibi 2. Adetimi göreceğim 2. Transfer de Kasım ayına denk gelecek gibi görünüyor İnşallah Kasım ayı bizlere uğurlu gelir

ay hadi inşallah canım, transfer adetten kaç gün sonra oluyor bilgin var mı? benim ilk olduğu için çok bilmiyorum

ay hadi inşallah canım, transfer adetten kaç gün sonra oluyor bilgin var mı? benim ilk olduğu için çok bilmiyorum
Canım ilki taze transferdi adetin 19. Gününe denk gelmişti.Dondurulmuşta da rahim kalınlığına göre adetin 15-19 günleri arasına göre denk geliyor sanırım tam emin değilim bende ilk defa dondurulmuş olacağım

Kuzum benim olacak Allah’ın izniyle bu sefer hem ikisi de tutacak bak görürsün Sezen demişti dersin benim reglinin tam 19. Günü transfer olacak . Ve tanık olduğum 5. Gün embriyo transferinde hep 18 ya da 19. Gün gibi transfer oluyor . Seni gördüm bak hemen topiğe geldim hepimize uğurlu gelsin inş ekim ve kasım ayı

İnşallah inşallah

Çok çok Amin güzel kuzum benim

Merhabalar, Benim de kasım ayında transferim var bugün 5. Gün embriyo günüm 10 tanesi döllendi iki tanesi ulaştı 5. Güne. Senin ne durumda şuan embriyolar?

Merhabalar, Benim de kasım ayında transferim var bugün 5. Gün embriyo günüm 10 tanesi döllendi iki tanesi ulaştı 5. Güne. Senin ne durumda şuan embriyolar?
ay bilmiyorum ben bugün sorduğumda kontroller şuan yapılıyor dendi sayı vermediler, yarın 5.günüm ve doktor randevum var gittiğimde öğreneceğim inşallah az değildir en son 2.günde söylendi sayı o da 10 tane denmişti

Yarın güzel haberlerini bekliyorum için rahat olsun

Merhaba aynı durumdayız benim de sebepsiz infertilite bende ikinci adetimi bekliyorum umarım cok sayıda kaliteli embriyoların olusur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…