Saç Uzatma Yöntemleri ekonomık olsun

X

xyz89

Ziyaretçi
yaaaa hep yazıyolar su otu bu otu yag yok bılmem ne suyu vırtı zırtı evde bulunan bısey degılkı soyle basıt delıkanlı bı tarıf yokmu evde bulunabılecek herkesın uygulayabılecegı sahsen bızım evde yok cogu seyler

Yumurta maskesi kolay oluyo ben birkez denedim.Derslerden,sınavlardan bir vakit bulabilseydim kışında yapıcaktım bütün maskeleri.Şimdi rahat rahat yapabilirim..Bende öyle yağ falan almıyorum sadece bir badem yağım var onu da yeni aldım.Yalnız okul kapandıktan sonra saçımı hiç düzleştirmedim.Fön de çekmedim,soğuk suyla yıkadım.Çok az da olsa uzamış gibi geldi bana.Şu anda tatildeyim.Denize girip çıkınca saçım çok kötü oluyor.Her duşta şampuanda kullanmıyorum ama denizden çıkmışsam mutlaka çok az bir şampuan kullanıyorum.Eve dönünce tarifleri yapmaya başlamayı düşünüyorum.-tatlicadiarzu-

canım bende sarımsaklı yağ yapmıştım bir ara.ama şimdi sarımsak soyup dövüyorum.catgirl arkadaşımızın muskatlı bir tarifi var.o yağdan azıcık tabağa alıyorum.içine dövdüğüm sarımsakları döküp saçıma sürüyorum.

X