el emeği takı çalışmalarım...

lostsun

Nirvana
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
1.227
5
45
resim388.jpg

resim384.jpg

resim389.jpg

resim390x.jpg

resim391.jpg

resim392.jpg

resim394.jpg

resim396.jpg

resim398.jpg

resim407.jpg

umarım beğenirsiniz..

ellerıne saglık arkadasım gercekten cok hoş. özellıkle yuzuklerden en üstte soldan 3.ye bayıldım

ay hepsi bir birinden güzel bayıldım yaaaaa
ellerine sağlık canım güzel günlerde kullanasın :)

canımm harika şeyler yapmışsın maaşaallahh...
hepside birbirinden güzeller....
ellerine emeğine sağlık...

ellerine saglık arkadaşım hepsi birbirinden güzel emek isteyem takılar bende takı yapıyorum en yakın zamanda kendi yaptıklarımı yayınlıycam sana kolay gelsin

canımm harika şeyler yapmışsın maaşaallahh...
hepside birbirinden güzeller....
ellerine emeğine sağlık...

teşekkür ederim..
ellerine saglık arkadaşım hepsi birbirinden güzel emek isteyem takılar bende takı yapıyorum en yakın zamanda kendi yaptıklarımı yayınlıycam sana kolay gelsin

takı yapmak güzel dediğin gibi emek istiyor..
merakla bekliyorum yaptıklarını..

vay vay vaayyy hepsi birbirinden guzel olmuş canım ya
hele o yuzuklere bittim
ellerine emeğine sağlık :nazar:

merhaba,
yaptığınız takılar birbirinden güzel,bende geçen sene gitmiştim ancak sizin kadar güzel takılar yapmadık malesef takı hocamız ilgilenmedi doğru düzgün ,bu sene elimdeki malzemeleri tekrar değerlendirmek ve daha güzel şeyler yapmak için ikinci kez farklı bir yerdeki takı tasarım kursuna gitmeye karar verdim,merak ettim sizin gittiğiniz kurs hangi ilçedeydi ve neresiydi,sakıncası yoksa söyler misiniz?
Teşekkürler opuyorumnanaktan

çok güzeller emeğinize ellerinize sağlık... kendimi pek bi yeteneksiz gördüm yafff : ((
maşallah diyim nazarım değmesin : )

merhaba,
yaptığınız takılar birbirinden güzel,bende geçen sene gitmiştim ancak sizin kadar güzel takılar yapmadık malesef takı hocamız ilgilenmedi doğru düzgün ,bu sene elimdeki malzemeleri tekrar değerlendirmek ve daha güzel şeyler yapmak için ikinci kez farklı bir yerdeki takı tasarım kursuna gitmeye karar verdim,merak ettim sizin gittiğiniz kurs hangi ilçedeydi ve neresiydi,sakıncası yoksa söyler misiniz?
Teşekkürler opuyorumnanaktan

özelden de okudum mesajını yazdım canım....

çok güzeller emeğinize
ellerinize sağlık... kendimi pek bi yeteneksiz gördüm yafff : ((
maşallah diyim nazarım değmesin : )

güzel bakanın nazarı değmez ..teşekkür ederim....

bunlar güzel değil harika ötesi bence çok çok marifetli olmalısın, bu kadar mükemmel şeyler ortaya çıkarabilmek için, büyük bir sabır da gerekir sanırım iyi günlerde kullanın

X