El falı

mümkünse ben de duymak isterim yorumunuzu :)

Yaşlılığına için iyi beslemeniz gerek zeki ve kontrolsuzsunuz iletişim mesleklerine duskinluguniz var organizatör sunuz fikir insansiniz duygularınız karışıktır halkla ilişkiler iniz çok iyi eğitimini alırsanız başarılı olursunuz maddi durumdan şanslı şans oyunlarına ilginiz olabilir dalga bir hayatınız var 10 parmağında on marifet denilen cinstensiniz ama secim yapmakta zorlanirsiniz bu kadar yanlız bunları canlı bir eli tutup bakmak gibi olmayacağını bilin bütün ince çizgilerinizi göremiyorum resimde eliniz yumuşak mi sert mi onuda anlayamıyorum yanılma payım olsu n :KK53:

Yaşlılığına için iyi beslemeniz gerek zeki ve kontrolsuzsunuz iletişim mesleklerine duskinluguniz var organizatör sunuz fikir insansiniz duygularınız karışıktır halkla ilişkiler iniz çok iyi eğitimini alırsanız başarılı olursunuz maddi durumdan şanslı şans oyunlarına ilginiz olabilir dalga bir hayatınız var 10 parmağında on marifet denilen cinstensiniz ama secim yapmakta zorlanirsiniz bu kadar yanlız bunları canlı bir eli tutup bakmak gibi olmayacağını bilin bütün ince çizgilerinizi göremiyorum resimde eliniz yumuşak mi sert mi onuda anlayamıyorum yanılma payım olsu n :KK53:

beslenme konusunda çok haklısın genelde sağlıksız beslenirim. çok zeki değilim ama fena da değilim bence :) kontrollü biriyim. işle ilgili yorumlar da doğru. şans oyunlarından sadece kazı kazanı severim o da yılda bir sefer ya alırım ya almam diğerlerinden pek hazzetmem. marifetli biri olduğumu söylerler. seçimler konusunda da ne seçeceğime bağlı ama genelde ne istediğimi bilirim. genel olarak tutan bir yorumdu yani :) teşekkür ederim :)

karşılıksız bırakmak istemedim. melek kartı çektim ben de senin için

Gücünü eline al ve gidişata, kuşkuya ve tüm korkularına dur de.

“Gücünün kaynağı senin yüreğindeki sonsuz ışık ve sevgi. Onu bul ve içindeki sınırsız gücü hisset. Bu Yaradan’ın sana verdiği, her şeye kadir olan güçtür. Bu gerçek güçtür. Onun yaşamındaki her şeyi dönüştürebileceğini ve dilediğin her şeyi kolayca gerçekleştirebileceğini bil.

Tüm kuşkuyu, endişeyi, korkuyu ve tüm negatif düşüncelerini bana ver. Ben senin yanında ve içindeyim. Yaradan’ın bir parçasının senin içinde ve her yerde olduğu gibi.

Işığının, gücünün farkına var ve onu sevginin, ışığın yolunda kullan.”

Merhabaa hala bakiyorsaniz ben de atiym mi ? Lütfen lütfen
IMG-20180805-WA0007.jpg
IMG-20180805-WA0006.jpg

Eklentiler

• IMG-20180805-WA0005.jpg
    IMG-20180805-WA0005.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG-20180805-WA0003.jpg
    IMG-20180805-WA0003.jpg
    33,5 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG-20180805-WA0001.jpg
    IMG-20180805-WA0001.jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG-20180805-WA0002.jpg
    IMG-20180805-WA0002.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 45
beslenme konusunda çok haklısın genelde sağlıksız beslenirim. çok zeki değilim ama fena da değilim bence :) kontrollü biriyim. işle ilgili yorumlar da doğru. şans oyunlarından sadece kazı kazanı severim o da yılda bir sefer ya alırım ya almam diğerlerinden pek hazzetmem. marifetli biri olduğumu söylerler. seçimler konusunda da ne seçeceğime bağlı ama genelde ne istediğimi bilirim. genel olarak tutan bir yorumdu yani :) teşekkür ederim :)

karşılıksız bırakmak istemedim. melek kartı çektim ben de senin için

Gücünü eline al ve gidişata, kuşkuya ve tüm korkularına dur de.

“Gücünün kaynağı senin yüreğindeki sonsuz ışık ve sevgi. Onu bul ve içindeki sınırsız gücü hisset. Bu Yaradan’ın sana verdiği, her şeye kadir olan güçtür. Bu gerçek güçtür. Onun yaşamındaki her şeyi dönüştürebileceğini ve dilediğin her şeyi kolayca gerçekleştirebileceğini bil.

Tüm kuşkuyu, endişeyi, korkuyu ve tüm negatif düşüncelerini bana ver. Ben senin yanında ve içindeyim. Yaradan’ın bir parçasının senin içinde ve her yerde olduğu gibi.

Işığının, gücünün farkına var ve onu sevginin, ışığın yolunda kullan.”
Teşekkürler canım :dua:

Tabiki ama şunu söyleyeyim 1 saate yakın elinizi inceliyorum cidde sadece ordaki çizgilerin neyi simgelediğini soyluyorum

Hatırlatma yapın çizgilerinizi inceliyorum ve 1 saati buluyor sizden önce 1 kişi var ona bakım gece gibi size bakarım
Teşekkür ederimmmmmm .:rolleyes:

Bende sıraya girdim
Merhaba canım şimdi okuyacaklarini sadece çizgilere bakarak yorumluyorum ve kesin çıkacak diye birşey yok bunu belirtip başlayayım
Hayal dünyanın efendisisin geniş bir hayal gücün var ve bunu bazen gerçek sana bilirsin adilsin ama zor bir hayatın ve geçim sıkıntısı olabilir . Rahatına düşkünsun fakat para kazanmayında
bilirsin .kendisine miras kalacak bir yüzük parmağın var .soyut düşünce ve biçimleri kolayca kavraya bilirsin .hastayken dikkat etmelisin çünkü cizgilerin hastalıkta güç kaybın olduğunu söylüyor. Duygusal konularda belirsiz ve genel bir kararsinlzlik durumun var bu kadar canım ama kesinlikle sağlığına dikkat et alt karin ağrıların olabilir ve evlilik çizgini göremedim resimde bide oğlun varmi çizgisi var merak ettim :KK52: lütfen yorum yaparsan sevinirim sunuda söyleyeyim ben eğitilmiş bir el olarak bakmiyorum bu yazdıklarımı eğitimle değişe bilir

Merhaba canım şimdi okuyacaklarini sadece çizgilere bakarak yorumluyorum ve kesin çıkacak diye birşey yok bunu belirtip başlayayım
Hayal dünyanın efendisisin geniş bir hayal gücün var ve bunu bazen gerçek sana bilirsin adilsin ama zor bir hayatın ve geçim sıkıntısı olabilir . Rahatına düşkünsun fakat para kazanmayında
bilirsin .kendisine miras kalacak bir yüzük parmağın var .soyut düşünce ve biçimleri kolayca kavraya bilirsin .hastayken dikkat etmelisin çünkü cizgilerin hastalıkta güç kaybın olduğunu söylüyor. Duygusal konularda belirsiz ve genel bir kararsinlzlik durumun var bu kadar canım ama kesinlikle sağlığına dikkat et alt karin ağrıların olabilir ve evlilik çizgini göremedim resimde bide oğlun varmi çizgisi var merak ettim :KK52: lütfen yorum yaparsan sevinirim sunuda söyleyeyim ben eğitilmiş bir el olarak bakmiyorum bu yazdıklarımı eğitimle değişe bilir

Öncelikle coookkk teşekkür ederim .Evet hayal dünyam geniştir ve adilimdir.Hayatim aslinda kolay hayatımdaki tek sıkıntım üniversiteyi kazanmak .Ailemin durumu gayet iyi Elhamdulillah. Belki ileride evleneceğim erkegin durumu kotu olabilir ki inşallah olmaz.Evet aileden miras kalabilme ihtimalini daha öncede dogum haritami çıkaran birinden duymuştum.Evet karnimin alt bölgesinde bir sorun var regl düzensizliğine bağlıyorum çünkü hem baslamaya 2 gün önce ve regl dönemin de o bölgem gerçekten beni hayattan soyutlastiriyor. Erkek cocugum yok daha cook gencim gerçi ilerde de evlenmeyi özellikle çocuk yapmayi istemiyorum ama kader... Duygusal konularda kararsızım doğru .Sizi tebrik ederim genel olarak cok doğru tespitleriniz var :KK9:

Banamı baktınız arkadaş yorum yapmış anlamadım

Öncelikle coookkk teşekkür ederim .Evet hayal dünyam geniştir ve adilimdir.Hayatim aslinda kolay hayatımdaki tek sıkıntım üniversiteyi kazanmak .Ailemin durumu gayet iyi Elhamdulillah. Belki ileride evleneceğim erkegin durumu kotu olabilir ki inşallah olmaz.Evet aileden miras kalabilme ihtimalini daha öncede dogum haritami çıkaran birinden duymuştum.Evet karnimin alt bölgesinde bir sorun var regl düzensizliğine bağlıyorum çünkü hem baslamaya 2 gün önce ve regl dönemin de o bölgem gerçekten beni hayattan soyutlastiriyor. Erkek cocugum yok daha cook gencim gerçi ilerde de evlenmeyi özellikle çocuk yapmayi istemiyorum ama kader... Duygusal konularda kararsızım doğru .Sizi tebrik ederim genel olarak cok doğru tespitleriniz var :KK9:
Canım asli da bu fal değil bilim ama fal yazınca daha bir ilgi oluyor galiba sevindim yanılma payım olmadığına sende

Fotoyu özelden attım.bakarsanız sevinirim.bir ara ben de elfabe diye bir kitap almıştım hep olumsuz şeyler yazıyordu bıraktım incelemeyi ama sizin de yorumlarınızı merak ediyorum:)

Arkadaşlar fallar karıştı ya adına yazdıkların yorum yapsın çıkamadım işin içinden

Elinde ben olan arkadaşı n bu fal

Canım kaç saatir bakıyorum senin çizgilerin yakinlastirmada pek belli değil ve yazacaklarım kesin olacak diye birşey de yok .
Neyse başlayayım sıkı dilin var sır kolay kolay vermezdi.sanat seversin halkla ilişkiler iletişim senin mesleğin eğitim alırsan. Gösterisi seven bir yapın var macerapres in ve sans oyunlarına merakin var.uyumlusjn kolay dostluk kurabilirsin .aşkta başarı çizgin var .şensarak sin ama enerjin bir anda düşebiliyor.olaylar karşısında soğuk kanlı olabiliyorsun. Merhametlisin.is değişikliği birden fazla olabilir .aile bağın iyi .ama sağlıkla ilgili şuan yazacaklarım illa olacak diye birşey yok olmaya da bilir .göbek üstü rahatsızlığın bir hayli fazla ama omirilik ve böbrek rahatsızlığında olabilir dikkat etmen gerek hemde çok dikkat et sağlığına ağır kaldirmamaya çalış omuriliginle ilgili sıkıntı varsa kesinlikle hafife almamalısın. Ve kalp carpintin olabilir 35 40 yaşlarında benden bu kadar son mesajımdan beri eline bakıyorum ve ben genelde lezetli yemek yapanlarda görülür ama maddi sıkıntı çekmek anlamına da gelir .

Son düzenleme:

Perize bu senin fal yorumum

Hayalci bir insan değilim ki çocuğum yok.geçim sıkıntım yok.rahatıma düşkün değilim.yinede teşekkürler.Benim en falımı okuyup yorum yazan arkadaşın hepsi tutmuş .onun adına sevindim.

Buda annemin eli yorumlarsın inş. Teşekkürler.

Eklentiler

• Screenshot_2018-08-06-20-36-45.png
    Screenshot_2018-08-06-20-36-45.png
    149,6 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_2018-08-06-20-36-48.png
    Screenshot_2018-08-06-20-36-48.png
    143,6 KB · Görüntüleme: 38
X