El üzerinde kaşıntılı kabarciklar

Syysty

Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2020
49
6
22
Son 1 haftadir elimin uzerinde ara ara kasintili ama hep olan bu kabarcıkların sebebini bilen varmi lutfen soylesin 20+4 haftalik hamileyim ne kullanicagimi elimi nasil rahatlaticagimida bilmiyorum

Eklentiler

• IMG20220504225315.jpg
    IMG20220504225315.jpg
    62,8 KB · Görüntüleme: 45

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-09-2022

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 82 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni artık ritmik nefes almayı ve vücut sıcaklığını yönetiyor. Bunun anlamı eğer bebeğiniz bugün doğar ise bebeğinizin beyni nefes alma ve nefes almayı devam ettirme işlemini tıbbi bir müdahale olmadan sürdürebilir. Bunun diğer anlamı bebeğiniz kendi vücut sıcaklığını (çok sıcak veya soğuk olduğunda) kendisi düzenleyebilir. Bebeğiniz doğumda ulaşacağı boyutun yaklaşık üçte ikisi boyutuna ulaştı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Camelia

Aktif Üye
Pro Üye
25 Kasım 2021
765
3.755
Ürtikere benzettim, daha fazla ertelemeyip hastaneye gitseniz iyi olur. Çok geçmiş olsun

naz96

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2014
1.414
1.557
Benimde kolumda olmuştu güneşe alerjim çıkmış maalesef her yaz mutlaka aşırı kaşınıp böyle minik minik şişer kızarır ama sizin biraz farklı sanırım kaşıntı oluyor mu? Bana yinede yediğiniz bi şeyden alerji olmuş gibi geldi isterseniz bir test yaptırın alerji bölümünden

Syysty

Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2020
49
6
22
Evet kasimaya baslayinca durduramiyorum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-09-2022

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 82 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni artık ritmik nefes almayı ve vücut sıcaklığını yönetiyor. Bunun anlamı eğer bebeğiniz bugün doğar ise bebeğinizin beyni nefes alma ve nefes almayı devam ettirme işlemini tıbbi bir müdahale olmadan sürdürebilir. Bunun diğer anlamı bebeğiniz kendi vücut sıcaklığını (çok sıcak veya soğuk olduğunda) kendisi düzenleyebilir. Bebeğiniz doğumda ulaşacağı boyutun yaklaşık üçte ikisi boyutuna ulaştı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

nepertes

Guru
Kayıtlı Üye
20 Mart 2010
1.155
509
Egzama da olabilir bir cildiyeciye gidin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2655 gün geçti.

Hufezaa

ربّ هبلي من الصالحين 💕
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2019
2.082
5.819
Birebir aynısı bende çıkıyor alerjik bir bünyem var çocukken çok çıkıyordu bir dönem sonra durmuştu. Hamile kaldıktan sonra tekrar çıkmaya başladı, güneş gördükçe artıyor ilkbaharda alerji döneminde özellikle. Güneş kremi sürmeden çıkmayın, hamilelikte bepanthol sensiderm kullanmıştım ben alerjiler geçmese de kaşıntıyı azaltmıştı. Kortizonlu krem kullanmadan tamamen geçmiyor. Bir doktora gösterin uygun kremi kullanmak için derim.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 596 gün geçti.

Umay-

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2018
2.553
7.535
Son 1 haftadir elimin uzerinde ara ara kasintili ama hep olan bu kabarcıkların sebebini bilen varmi lutfen soylesin 20+4 haftalik hamileyim ne kullanicagimi elimi nasil rahatlaticagimida bilmiyorum
Aynı şey başıma geldi benim de konum var bir bak istersen

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 396 gün geçti.

OraEtLabora

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2021
411
1.196
32
Güneş allerjisi gibi duruyor. Yoğun ışıkların ilk geldiği zamanlar oluyor sonra sönüyor. Doktora gidin mutlaka. Geçmiş olsun