El üzerinde kaşıntılı kabarciklar

Syysty

Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2020
52
9
23
Son 1 haftadir elimin uzerinde ara ara kasintili ama hep olan bu kabarcıkların sebebini bilen varmi lutfen soylesin 20+4 haftalik hamileyim ne kullanicagimi elimi nasil rahatlaticagimida bilmiyorum

Eklentiler

• IMG20220504225315.jpg
    IMG20220504225315.jpg
    62,8 KB · Görüntüleme: 3.142
Ürtikere benzettim, daha fazla ertelemeyip hastaneye gitseniz iyi olur. Çok geçmiş olsun

Benimde kolumda olmuştu güneşe alerjim çıkmış maalesef her yaz mutlaka aşırı kaşınıp böyle minik minik şişer kızarır ama sizin biraz farklı sanırım kaşıntı oluyor mu? Bana yinede yediğiniz bi şeyden alerji olmuş gibi geldi isterseniz bir test yaptırın alerji bölümünden

Birebir aynısı bende çıkıyor alerjik bir bünyem var çocukken çok çıkıyordu bir dönem sonra durmuştu. Hamile kaldıktan sonra tekrar çıkmaya başladı, güneş gördükçe artıyor ilkbaharda alerji döneminde özellikle. Güneş kremi sürmeden çıkmayın, hamilelikte bepanthol sensiderm kullanmıştım ben alerjiler geçmese de kaşıntıyı azaltmıştı. Kortizonlu krem kullanmadan tamamen geçmiyor. Bir doktora gösterin uygun kremi kullanmak için derim.

Son 1 haftadir elimin uzerinde ara ara kasintili ama hep olan bu kabarcıkların sebebini bilen varmi lutfen soylesin 20+4 haftalik hamileyim ne kullanicagimi elimi nasil rahatlaticagimida bilmiyorum
Aynı şey başıma geldi benim de konum var bir bak istersen

Güneş allerjisi gibi duruyor. Yoğun ışıkların ilk geldiği zamanlar oluyor sonra sönüyor. Doktora gidin mutlaka. Geçmiş olsun

X