Gelinbaşı ve Gelin Tacı El YAPIMI GELİN TAÇLARI

prensessema

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2011
4
1
Hepinize Merhaba Kızlar,

Mutlu gününüzde güzelliğinize güzellik katacak gelin taçları yapıyorum.
Kendim için gelinlik tacı hazırlarken etrafımdan gelen talepler üzerine arkadaşlarıma da hazırlamaya başladım. Hazırladığım modellerden bazılarını ekliyorum.

Hoşunuza giderse kargo ile yollayabilirim. Şimdiden heskese mutluluklar.

$cicek_GG.jpg Çiçek: 45 TL
$kristalgg.jpg Kristal: 70 TL
$metalikgg.jpg Metalik: 45 TL
$peri_GG.jpg Peri: 50 TL
$incekristal_GG.jpg İnceKristal: 55 TL
$kralice_GG.jpg Kraliçe: 45 TL
$incigg.jpg İnci: 55 TL

bunlar harika! ay ben ne aramıştım bana uygun bir taç. yok yok yok. hepsi eşek kadar kıro kıro modellerdi. pronoviasın varmış 250 liraya ona da yazık dedim sonunda bulmuştum ama ne halle. valla seninkileri görmüş olsam hemen atlardım. ellerine sağlık çok hoşlar gerçekten

bunlar harika! ay ben ne aramıştım bana uygun bir taç. yok yok yok. hepsi eşek kadar kıro kıro modellerdi. pronoviasın varmış 250 liraya ona da yazık dedim sonunda bulmuştum ama ne halle. valla seninkileri görmüş olsam hemen atlardım. ellerine sağlık çok hoşlar gerçekten

Çok teşekkür ederim canım. Beğenildiğine sevindim. Dediğim gibi bende bulamadığım için kendim yapmıştım. Sonra etrafımdaki herkes istemeye başladı. Zaten çok cüzi fiyatlara veriyorum. El emeğinin bile karşılığı değil. Ama herkes mutlu olsun, o güzel güne benim de bir katkım olsun istiyorum..

konu çok uzun zaman önce açılmasına rağmen yeni gördüm. bnm düğünüm haziranda olcak mutlaka bu taçları istiyorum sizinle irtibat halinde olabilirsek sevinirim. gerçekten harikalar:) nişanım içinde bunlardan istiyorum nasıl ulaşacağım size, msj sayım 100 olmadığı için özelden msj atamıyorum:KK43:

X