Elektrik çarpması gibi baş ağrısı

nimbus2bin

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2022
398
137
İyi akşamlaaar yine sağlık sorunuyla bir konu açıyorum. Ben panik atak anksiyete hastalık hastasıyım. Bu ağrı bende arada bir oluyo nasıl desem ayda 1 2 kere. Bugün yine olmaya başladı ama çok sefer oldu korkuyorum artık. Böyle saniyelik bi ağrı. Hem sağ hem sol tarafımda şakaklarımın biraz daha üstünde. Bi anda girip girip gidiyo. Bıçak saplanır gibi. Sanki sinirsel bir şeymiş gibi. Acaba yaşayan var mı nedir bu 😔

Merhaba bendede oldu geçmiş olsun . Cok stresli zaman gevırdıgım surede oldu. Bende sızın gibiyim. O dönem emg çektirmiştim dolgu botox sonrası yaşadığım semptomlar sonrası kaygı bozuklugu artmıstı. Nörolojı sinire denk gelmiştir doye bır ılac verdı o andan sonra pskikolojık olarak daha coktum. Sonra emg vs derken sağ taraftan yanmayla şimşek çakması girdi damarlar büzüşüyır gıbıydı. Eylülfen beri şimdide stres devam ettıgınden dıger bolgelerede vuruyor. Mr hersey temız. İlaç falan kullanmıyorum artık.nöral terapiye gıdın. Eminim süzünde temizdir. Nöral terapi ilaçlardan daha iyi gelebılır yada doğal başka şeyler alternatıf tıp iyi gelebılır

X