Elektronik Ev Aletleri elektrik süpürgesi

torbasiz zaten en iyisini Dyson yapiyor, Dyson iyi tarafi, modular seklinde yapilmis, bir yeri bozulsa bozuk yerini hemen degistirebilirsin.
Bosch da torbasiz süpürgeleri var mesela Bosch Roxx (bunu kimseye önermem, iki sene garantisi biter bitmez bozuluyorlar), yada Bosch Relaxx (bende bu var). Bir yeri bozulsa Dyson gibi kendin degistiremiyorsun.

Diger torbasiz Makinalar Philips, Rowenta etc. Dyson tutmaz, cabuk bozulurlar.
en yeni modeli
Dyson Cinetic Big Ball burada 439€

torbasiz zaten en iyisini Dyson yapiyor, Dyson iyi tarafi, modular seklinde yapilmis, bir yeri bozulsa bozuk yerini hemen degistirebilirsin.
Bosch da torbasiz süpürgeleri var mesela Bosch Roxx (bunu kimseye önermem, iki sene garantisi biter bitmez bozuluyorlar), yada Bosch Relaxx (bende bu var). Bir yeri bozulsa Dyson gibi kendin degistiremiyorsun.

Diger torbasiz Makinalar Philips, Rowenta etc. Dyson tutmaz, cabuk bozulurlar.
en yeni modeli
Dyson Cinetic Big Ball burada 439€

burada 3000 tl big ball modeli

Dyson kullanıyorum evime gelen temizlik yardımcılarının tek değişmez lafı 'bu süpürgeden sonra ev silmeye hiç gerek Yok' oluyor :rapci: tek geçerim.

Arkadaşlar bir sorum olacak.
Dyson Cinetic Ball Parquet ile
Dyson Cinetic Ball Parquet 2 arasında kaldım. Biri yeni model birisi eski modeli. Eski modeli enerji çok tüketiyor ama emiş gücü yüksek, haznesi büyük, 400 tl daha ucuz..vs. Eski modelini almakmı daha mantıklı karar veremiyorum. Bu modelleri kullanan ve tavsiyesi olan varsa lütfen acele bana yazabilirmi. Çünkü, Evdeki toz torbalı süpürgem bozuldu hemen almak istiyorum

Ben philips kullanıyorum 7 yıldır bi kere sorun yaşamadım. pahalı modellerin tamiri ve parçası da pahalı oluyor. Yine de tamir ettirip kullanmak daha ekonomik olur hele ki bu zamanda. Annemin parça aldığı, hortumu kopunca yaptırdığı bi yer var Ankara nişantaşı pazarında. internetten www.hortumtamiri.com diye bir sitesi de vardı sanırım. Kargoyla bozuk parçayı alıp tamir yapıyorlar, eğer süpürgeniz çok eski değilse arayıp tamir fiyatı alın derim ben.
Bir de torbasız olsun istiyor şimdi çoğu insan ama benim makine torbalı ama gayet memnunum. Hem makine de uygun fiyatlı oluyor torbalılarda.

X