Elektronik Ev Aletleri elektrik süpürgesi

sny_tali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2017
20
13
merhabalar yeni üyeyim umarım doğru bir yol izliyorumdur konu açmak için :)
elektrik süpürgem bozuldu ve yeni almalıyım acil. ne önerirsiniz arkadaşlar. toz torbasız ve susuz bakıyorum .. şimdiden teşekkürler

Konuyu takipteyimBenimki de bozuldu rowentaydı motordan ses geldi sonra koku sanırım motor yandı şimdi tamir ettirsem en az 200 yenisini almak lazım zaten 10 sene oldu hangi marka düşünüyorsunuz araştırabildinizmi ben elektrolüxalıcam sanırım

Baya arastirdim en iyisin dysin
Konuyu takipteyimBenimki de bozuldu rowentaydı motordan ses geldi sonra koku sanırım motor yandı şimdi tamir ettirsem en az 200 yenisini almak lazım zaten 10 sene oldu hangi marka düşünüyorsunuz araştırabildinizmi ben elektrolüxalıcam s

Ewet arastirdim en iyisi dysin imis ama fiyat 1.600 1.800 2.000 civari. Onun disinda elektrolux, kenwod iyi imis. Ama onlarda 1.200 civarinda. Bu hafta icinde arastirmaya devam edip alacagim. Cunku toz torbasiz ve susuz istiyorum.

Elektrolüx yada rowenta alıcam bende sanırırm

Aynen benim de süpürgem bozuldu ve öneri istemek için başlık açacaktım ki bu başlığı gördüm.Dyson için en iyisi diyorlar ama çok pahalı.O kadar para verip pişman olmaktan korkuyorum.Kullananlar memnun mu acaba? Ya da hem daha uygun fiyata hem de iyi makine dediğiniz başka önerileriniz neler?

Marathon Ultimate Torbasız elektrikli süpürge iyi diyor çevremdeki kullananlar. Maroton serisi almayı düşünüyorum

aynen ben dee artık doğru düzgün bir şey almak istiyorum gercekten ucuz urun alacak kadar zengın degılım sözü cok doğru.... phılıps maraton u arkadaşlar cok ovmustu... bı de ben karsher i gordum burda buharlı parke temızlıgınde falan da kullanılıyor.. lutfen deneyım sahıbı arkadaşalr fikir verin... ben karsheri araştırmaya devam edicem..

bende arnica tesla düşünüyorum kullanan var mı memnun musunuz hiç toz torbasız süpürge kullanmadım şuan geçici olarak simbo kullanıyorum ama daha düzgün bir süpürge almak istiyorum yorumlardan bende yararlanmak isterim

Merhaba ben arnica tesla premium kullanıyorum. Alalı cok olmadı ama gerçekten memnunum. ozelliklerini incelediğinde philips maraton ayarinda bir süpurge, hatta halıdan toz toplama sinifi maratondan daha yuksek. yerli olduğu için çok daha ucuz üstelik.
biraz büyük ama hantal degil. Gerci terkerleklerinden dolayı oģlum araba olduğunu iddia edip binmeye kalkiyor ama turbo başlikla supurmesine izin verip sorunu çözüyoruz :) hem kaliteli hem de hesaplı bir süpürge isteyenlere tavsiye ederim.

Merhaba ben arnica tesla premium kullanıyorum. Alalı cok olmadı ama gerçekten memnunum. ozelliklerini incelediğinde philips maraton ayarinda bir süpurge, hatta halıdan toz toplama sinifi maratondan daha yuksek. yerli olduğu için çok daha ucuz üstelik.
biraz büyük ama hantal degil. Gerci terkerleklerinden dolayı oģlum araba olduğunu iddia edip binmeye kalkiyor ama turbo başlikla supurmesine izin verip sorunu çözüyoruz :) hem kaliteli hem de hesaplı bir süpürge isteyenlere tavsiye ederim.

Öncelikle yorum için teşekkür ederim peki toz haznesi temizliği nasıl zormu benim su haznelim çok zor ben en çok ondan korkuyorum etrafta toz filan uçuşuyormu

Öncelikle yorum için teşekkür ederim peki toz haznesi temizliği nasıl zormu benim su haznelim çok zor ben en çok ondan korkuyorum etrafta toz filan uçuşuyormu
ben de satın almadan once o konuda endıselenmistim ama hiç zor degil, kapağini acip dokuyorsun cöpe. kürek bosaltır gibi. üstelik haznesi oldukca buyuk öyle çabucak dolmuyor. bazen yanlıslikla kagit yada poset gibi filtreyi kapatacak birşey süpürursem de açıp hiç toza dokunmadan alabiliyorum üstten.

Yaa kızlar bende arnica bora 7000 almayı düşünüyorum sessiz çalışması falan çocuk için tabii ki tercih sebebi ama bi taraftan ne kadar kullanışlı biraz kararsızım fikrleri alayım :)

Konuyu actiktan sonra dysin markasinda karar kildim ve 1ayi geckindir kullaniyorim. Keske daha onceden alsaymisimda arnicaya bu kadar para verip birde zilyon tane parca degistirmeseymisim dedim :)
Ben netten aldim istanbuldaymis yerlerinden aldim. 1.250mi 1.300e mi ne geldi bize. Maratona yakin oldu fiyati yani. Ama memnunum. Alacaklara fikir olsun.

Konuyu actiktan sonra dysin markasinda karar kildim ve 1ayi geckindir kullaniyorim. Keske daha onceden alsaymisimda arnicaya bu kadar para verip birde zilyon tane parca degistirmeseymisim dedim :)
Ben netten aldim istanbuldaymis yerlerinden aldim. 1.250mi 1.300e mi ne geldi bize. Maratona yakin oldu fiyati yani. Ama memnunum. Alacaklara fikir olsun.
nereden aldiniz acaba o fiyata ve hangi modelini aldiniz ben de dyson arastirmasindayim

nereden aldiniz acaba o fiyata ve hangi modelini aldiniz ben de dyson arastirmasindayim
Internet alim konusunu esim halletti. Ben sitenin adini ogreneyim yazarim . Ama riske atmadik elden aldik istanbulda avrupada. Son birkac tane kalmisti kampanyada. Suan nedir durum bilemem. Sitenin guvenilirligini bilemem ama ben elden aldim urunde simdilik bir skinti yok.

Internet alim konusunu esim halletti. Ben sitenin adini ogreneyim yazarim . Ama riske atmadik elden aldik istanbulda avrupada. Son birkac tane kalmisti kampanyada. Suan nedir durum bilemem. Sitenin guvenilirligini bilemem ama ben elden aldim urunde simdilik bir skinti yok.
Sari olan modelinden aldim. Silindir model tipindeki saridan

b
bu msjinizi gormemisim pardon zahmet olacak ama ogrenip soylerseniz cok sevinirim

X