Saç Kesim Şekilleri ...Elektriklenen saçlarınızı nasıl yatıştırıyorsunuz ?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
E

EU1

Ziyaretçi
Arkadaşlar benim saçım dalgalı ancak hem kuru hem de çok elektrikleniyor ben devamlı parlak kalabilen ve de elektriklenmeyen saçım olsun istiyorum jöle-briyantin vs hemen hemen herşeyi denedim yine de istediğim sonucu alamadım sizler bana günlük kullabileceğim hangi ürünleri tavsiye edersiniz

Cnm benim saçlarımda öyle bende ne yapacağımı bilmiyorum bana da yardım edilse tam süper olacak:)

canım şampuanınının içine bir miktar bal katıp çalkala ve öyle kullan...
bal saçtaki elektriklenmeyi yatıştırıyor tavsiye ederim..
ayrıca şampuana karıştığı için saçı yapış yapış yapmıyor o konuda korkun olmasın..
yumuşatıp parlatması da cabası

canım şampuanınının içine bir miktar bal katıp çalkala ve öyle kullan...
bal saçtaki elektriklenmeyi yatıştırıyor tavsiye ederim..
ayrıca şampuana karıştığı için saçı yapış yapış yapmıyor o konuda korkun olmasın..
yumuşatıp parlatması da cabası
canim sende nasil sonuc verdi ve ne kadar bal kattin bende deniycemturkbayragizemuszemus:enbuyukkk:

canım pantenin 7 24 ü çok iyi jöleye de gerek kalmıyor

Arkadaşlar yaklaşık 5 senedir ''ıPEK' in kıvırcık saçlar için yazan kremini kullanıyorum.

Yeşil renkte kutusu. Aşırı memnunum. Herkes saçlarıma bayılıyor :dance:

Tabii ben de! Herkese şiddetle taviye ederim...

Ben Bademli balsamı denemeni tavsiye ederim. hem sacını besler hem yumusacık ollur güzel kokar hemde kabaarmaz. 2-3 kullanımdan sonra farkı anlarrsın.. kesinlikle tavsiye ederm :))

dax ın mor kutusu var bana kuaförüm rana önermişti içindeki yağlarla hem besliyo hemde kabarıp elektriklenmesini önlüyor ve diğer ürünler gibi sertleştirmiyor e daha ne olsun dimi ben artık sadece onu sürüyorum şiddetle tavsiye ederim:lepi:

Naparsam yapıyım saçlarımı bir türlü düzene sokamadım nemli hava düşmanım oldu ,elektriklenme düzlenştirildiğinde çok oluyor ballı çözümü ben de denemek istiyorum en kısa zamanda

Düzleştirmek istemiyorum artıkk..

Föne de her gün her gün gidemiyorum vakitler uymuyorr..

Dalgalı-kıvırcık arası acayip bir saçım var..

Seviyorum saçlarımı doğal haliyle de kullanabiliyorum bir miktar köpükle ama ben elektriklenmesin ve yumuşacık olsun istiyorum..

Bal işe yarar mı gerçekten? Ya da bi ürün kullansam banyodan sonra yumuşacık olsa saçlarım

Aynı benim saçlarım,
Uzuun zamandır sıkıntı yaşıyorum, uzadıkça sorunlarıda artıyor maalesef, benim sorunum elektiriklenmesi , kuru ve mat görüntüsü, şöyle canlı bukle bukle parlak saçlar istiyorum ama olmuyor. hep karışık ne kıvırcık ne düz belli bölgeleri kıvrılan belli bölgeleri düz olan saçlarım var, tam bir kaos, herşeyi denedim, buna çare olacak bir ürün bulamadım, ama geçenlerde hobby yağlı briyantin aldım, en fazla faydayı ondan görüyorum, nispeten elektriklenmeyi azalttı ve parlattı, bu gidişle kullanmayada devam edicem. Ayrıca ense bölgemde egzama vardı, içindeki yağlardan dolayı sanırım egzamaya çok iyi geldi kabuklanmayı kesti, şu an kaşıntıda yok kabuklanmada, bir kullan istersen belki beğenirsin arkadaşım.

X