Elektrikli cam ankastre kullanan var mı ?

dusduru

Guru
Pro Üye
24 Eylül 2011
3.571
8.441
Merhaba hanımlar...Yeni tasinacagimiz evde cam ankastre set olacak elektrikli...Açıkçası faturalar gözümü korkutuyor şimdiden...Gerçekten çok aşırı etkiliyor mu faturayı ? Kullanıp memnun kalan yada kalmayan var mı ?
Bir de bu ocakları kullanmasını bilmek gerekiyormuş çok sarfiyat olmasın diye,bu konuda vereceğiniz püf noktaları var mı ?
Şimdiden teşekkürler :)

Ben elektrik konusunda bir fark göremedim. Markadan markaya ısıtma süresi uzayabiliyormus. Suyu su isiticidan çok daha çabuk kaynatiyor benim ki. Bir de yemek pişince üzerinde bırakmamak lazım. Belli bir süre sıcak kalıyor. Onun dışında ilk başlarda birşeyler yaktigim çok oldu.:KK34:

Temizliği hassas biraz. Silip kurulamayinca iz kalıyor. Bir de servis takarken özellikle belirtti. Üzerine şekerli birsey dökülürse hemen silin yoksa şeker cama zarar veriyor dedi. Diğer lekeler ya da tasmalar soğuyunca siliniyor. Domol yanıklarda iyi sonuç verdi. Sıkıp bekliyorum. Kolay oluyor temizlemesi. Ben alıştım sanırım. Memnunum yani.

Ilk baslarda refleksle Bişey taşırınca kurumadan alıyım derken mutfak bezlerimin üstüne yapıştırdığım daha da berbat ettigim sinirlerimi bozan ilk firsatta değiştireceğim eşyam en sonunda telliyecem o olacak :kahve:

X