Elimde kaldı

Banu7677Banu

Guru
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
2.975
345
Ralph parfüm aldım gecenlerde boynerden 128 ytl ye..eflatun renginde olan..ama gece için ağır geldi başkaları güzel diyor.şimdielimde patladı.sizde kullanan varmı?çöpe gitcek sanırım

shiftcan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2008
2.151
556
ben turkuaz rengi olanı çok kullandım ralphlar güzel kokudur hepsini beğenirim ama çöpe atmayın oda parfümü yaparsınız:)

paranoyaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2009
82
0
canım bu mu senin parfüm

Eklentiler

• $images.jpg
    $images.jpg
    1,4 KB · Görüntüleme: 115

balxixmnur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2007
2.808
16
42
128 tl verip parfüm alanlara o kadar çok kzııyorum ki. neden o kadar pahalı parfümler kullanıyorsunuz. ben sürekli değişik parfüm alırım canım hangisini isterse onu kullanırım. avon un birkaç parfümü var kampanyasında alıyorum hem ucuza geliyor hem sürekli farklı koku.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3223 gün geçti.

Banu7677Banu

Guru
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
2.975
345
128 tl verip parfüm alanlara o kadar çok kzııyorum ki. neden o kadar pahalı parfümler kullanıyorsunuz. ben sürekli değişik parfüm alırım canım hangisini isterse onu kullanırım. avon un birkaç parfümü var kampanyasında alıyorum hem ucuza geliyor hem sürekli farklı koku.

ben herşeye cimrilik yapan ben böle bir salaklık yaptım işte.taksitini hala ödüyorum.çocuk kandırdı beni.o an için güzel geldikokusu arkadaşlarımda beğeniyor.ama ben meyva kokularını seviyorum.:KK43:((

qzzzd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2008
302
0
cnmmmm sakın atmaaaa :1no2:ben o parfumu almak ıcın hala para brktırıorm yaaa hayatımn kokusu nası begenmedın kullan bnce.gecen sene onu kulanıodum bttı ve para brktrmek ıcın ugrasıorm dp den daa once hıc parfum almadım artık orda varsa onu alcam senağlama

Banu7677Banu

Guru
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
2.975
345
cnmmmm sakın atmaaaa :1no2:ben o parfumu almak ıcın hala para brktırıorm yaaa hayatımn kokusu nası begenmedın kullan bnce.gecen sene onu kulanıodum bttı ve para brktrmek ıcın ugrasıorm dp den daa once hıc parfum almadım artık orda varsa onu alcam senağlama

herkes kokusuna bayılıyor ama...bana çok abiye geldi..sevgilin olcek sıkacaksın..

minilya

BOND GIRL 007
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2008
3.161
26
kızlar benımde elımde wish of love avonun cıleksı kokusu var ısteyen olursa verebılırım

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2613 gün geçti.