Elimde kaldı

toredo

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
3.001
350
Ralph parfüm aldım gecenlerde boynerden 128 ytl ye..eflatun renginde olan..ama gece için ağır geldi başkaları güzel diyor.şimdielimde patladı.sizde kullanan varmı?çöpe gitcek sanırım

ben turkuaz rengi olanı çok kullandım ralphlar güzel kokudur hepsini beğenirim ama çöpe atmayın oda parfümü yaparsınız:)

Hediye ederim artık...ama öle pişmanım ki satıcı çocuk kandırdı.

canım bu mu senin parfüm

Eklentiler

• $images.jpg
    $images.jpg
    1,4 KB · Görüntüleme: 132
128 tl verip parfüm alanlara o kadar çok kzııyorum ki. neden o kadar pahalı parfümler kullanıyorsunuz. ben sürekli değişik parfüm alırım canım hangisini isterse onu kullanırım. avon un birkaç parfümü var kampanyasında alıyorum hem ucuza geliyor hem sürekli farklı koku.

128 tl verip parfüm alanlara o kadar çok kzııyorum ki. neden o kadar pahalı parfümler kullanıyorsunuz. ben sürekli değişik parfüm alırım canım hangisini isterse onu kullanırım. avon un birkaç parfümü var kampanyasında alıyorum hem ucuza geliyor hem sürekli farklı koku.

ben herşeye cimrilik yapan ben böle bir salaklık yaptım işte.taksitini hala ödüyorum.çocuk kandırdı beni.o an için güzel geldikokusu arkadaşlarımda beğeniyor.ama ben meyva kokularını seviyorum.:KK43:((

cnmmmm sakın atmaaaa :1no2:ben o parfumu almak ıcın hala para brktırıorm yaaa hayatımn kokusu nası begenmedın kullan bnce.gecen sene onu kulanıodum bttı ve para brktrmek ıcın ugrasıorm dp den daa once hıc parfum almadım artık orda varsa onu alcam senağlama

cnmmmm sakın atmaaaa :1no2:ben o parfumu almak ıcın hala para brktırıorm yaaa hayatımn kokusu nası begenmedın kullan bnce.gecen sene onu kulanıodum bttı ve para brktrmek ıcın ugrasıorm dp den daa once hıc parfum almadım artık orda varsa onu alcam senağlama

herkes kokusuna bayılıyor ama...bana çok abiye geldi..sevgilin olcek sıkacaksın..

kızlar benımde elımde wish of love avonun cıleksı kokusu var ısteyen olursa verebılırım

arkadaşlar dün bu parfümümü benim kuzen sıkmış benim haberim yok tabi..odaya geldi kokuya bayıldım.kızım ne bu koku markası nedir?güldü odada gördüm sıktım deyip bu parfümü gösterdi.kafayı yicem ama..nie benk kendimde bu etkiyi görmüyorum.

parfüm sürülen tene gore farklılık gosterir
ten rengin esmerse kullanman gereken koku ayrıdır, beyazsa ayrı bugdaysa apayrı...

bildiğim kadarıyla parfümü sürdüğünde başkalarının aldığı kokuyu sen almazmışsın belki sende de kuseninde durduu gibi duruyodur :)

X