ElimdeBirYurek'in başarı öyküsü...

ElimdeBirYurek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2010
4
0
kızlar fazla kilolarim yuzunden bunalıma girmiştim 4 ay neredeyse evden dışarı adım
çocuklugumdan beri kilolu bir yapiya sahip oldum tam 102 kiloydum ve yasim 19 du her neyse dusundum şeker kullanmasam cikolata cola ve buna benzer beyaz ekmek tuketmesem acaba zayıflarmıyım ben zayıflamaya inanmiyordum ama dogruymus gunler gecti 2-3 ay annemin ve babamin bana kızım cok zayıflıyorsun demesine inanmiyordum cunku onlar halime aciyor zannetmistim ama oyle degilmiş.. o gune kadar yakın arkadaşım ozgenin evine gitmistim ozge beni gorunce cok sasırmıstı cunku 32 kilo vermis bir sekilde gormustu ama ben saskınlıgını anlıyamadım ozge nin evinde tartı yoktu eczaneye zorla goturdu tartildim ve 71 kilo cikiyordum gozlerime inanamadim eczacıya sordum tartınız dogru calısıyormu diye evet dedi baska bir eczaneye gittik ordada 71 gosteriyordu ve o an mutluluktan ucmustum cunku buyuk beden kıyafetlerden kurtulmustum.insanlar bir başka bakmisti yaptigim diyetten en fazla 10 kilo veririm diye hesaplamistim ama 32 kilo verdim cok mutluyum gunde 6 bardak yeşıl cay iciyorum şimdi kilomu korumak için sunu anladim kilo da en onemli etken;

Şeker,Kola,Cikolata,Ekmek.

farkında olmadan 32 kg mu?kaydirigubbakcemile33-5 kg deilki bu nasıl oldu bukadar farketmeden daha detaylı anlatsana 1 günde yediklerini

bende farketmeden nasıl 32 kilo verdiğine takıldım.
tartıda kilonu görünce niye bu kadar şaşırdınki.
zaten kıyafetlerinde aşırı bol gelmiştir.
bedenin küçülmüştür 4 5 beden yani.

neyse tebrik ediyorum

farkında olmadan 32 kg mu?kaydirigubbakcemile33-5 kg deilki bu nasıl oldu bukadar farketmeden daha detaylı anlatsana 1 günde yediklerini

En son yazdigim Kola Ekmek Ve benzeri şeyleri hayatindan çıkar Az ye ben boyle verdim

yani soyle sabah kahvaltisi yarim peksimet domates salatalık oglen yemegi yok elma veya 3 erik akşam yoğurt veya brokoli olur az haşlanmış veya salata. düzenli degil ama böyle yaptim sonuc bu cıktı.

pardon ama pek ınandırıcı gelmedı '' fark etmeden 32 kılo verıllmesı ''

zira insan 5 - 10 kılo verınce dahı yuzunden vucudunun belıırlı bolgelerınden fark eder
ustelık hı evden cıkmadım demıssın bır anda hıc spor destegı olmadan 32 kılo verdıgınde vucudunun sarkması lazım normal şartlarda ...

neyse ya ınanmadım ama genede tebrıkler .

degisik bir seyy 31 kilo farkinda olmadan 102 kilodan 71e dusmek demek evde artik giyecek kiyafetinin kalmamasi demek.. cunku belinde durmaz pantlnlarin bluzlerin saka gibi.. mantiga aykiri.. haberin olmadan 10kilo versen onu bile farkedersin yawww... bir mantik hatasi var ama anladiysam arap olayim:)))

tabi farketmiştir arkadaş kıyafetleri ama hiç tartılmadığı için 5-10 kilo sanmıştır.neyse tebrikler.. :) ama 32 kilo bu spor yaptiğini fln yazmamişsin sarkmadın mı?

hakkatten ya hiç farkın da olmadan verilecek bi kilo değil 32 kilo yapmayınakannehirbakın ben bile yaz başın da 79-80 kg şimdi 72 yim bu bile farkına varılmıcak gibi değil ken siz 32 kg nası farkın da olmadan verdiniz anlamadım.nese vemişsiniz 32 kg valla kocaman tebrikler.

konu sahibi arkadaşım eğer yanılıyosam afedersin beni bağışla ama ben inanmadım. kilosu olanlarla kafa buluyosun diye düşündüm ilk etapta

sadece cips cola ekmeği kesmemişsinki sen. salatayla beslenmişsin ..bunu yapabilmek zaten büyük başarı.. bende 32 kilo versem sanırım giyecek bir kıyafetim bile kalmazdı,sen nasıl farketmedin bende anlamış değilim :))))

ayda 8 kilo verilkipte farkedilmezmi şekerim
ben 8 kilo verdim gören nasıl zayıfladın püf noktası ne diyor
ki elbiselerimin hepsi bollaştı
sadece 8 kiloyla
sen 32 kilo vermişsin tebrik ederim
sanırım kilo verebileceğine inanmamışsım ve bu yüzden farketmemişsin bu kadar verebileceğini
sen daha az verdiğini sanmışsın
doğru mu anlamışım:)

wuuww bu nasıl kilo vermek arkadaşımm hiç mi farketmedin yahuu valla ne diyim bravo:uhm: ben 1 kilo versem bile inceldiğimi hissediyorum benimki psikolojik demekki ama ne güzel vermişsin kilolarıalkisalkisalkis

milleti saf yerinemi koyuyorsun konu sahibi.:eek:lmaz:
yoksa senaryomu yazdın 4. mesajında.
koy resimlerini de biz bakalım incelmişmisin incelmemişmisin, biz anlıyacazmı bakalım.

90 kg bi arkadaşım vardı 25 kg zayıfladığı halde inanmıyordu, çünkü hala kilolu olduğu için. hala aynı şişmanım bence derdi. belki bu da böyledir

vay anasını yaaa farketmemek imkansız doğrusu ben bile 85 kilodan 70 kiloya düştüm o kadar çok fark varki 102 kilodan 70 e düşsem ne olur bilemiyorum

valla kimse kusura bakmasın hiiiiç de inandırıcı gelmedi bana...ben geçen sene 15 kg verdim bambaşka biri olmuştum resmen...eteklerimin hepsini terziye götürüp daraltmak zorunda kalmıştım..mümkün değil belimde durmuyordu...hamile kaldım doğum yaptım şimdi fazlasıyla almış bulunuyorum ve yine bambaşka biri oldum...kendimi yaşlanmış hissediyorum...hele ki 32 kg...bi insan kilosu yaa...mantıklı olalım biraz...
arkadaşım öyle salatayla beslenerek 32 kiloyu vermen normal ama farketmemen imkansız...

X