ElimdeBirYurek'in başarı öyküsü...

ilginç bir hikaye..insan bir günde ne kadar şeker ekmek ve kola falan tüketebilir ki bunları kestiği zaman 4 ayda 32 kilo versin.sadece bunlarla beslenmek gerekir ki denilen şey olsun..bütün gün otur ama bunları kes 32 kilo ver mümkün değil

bnde geçen yaz 41 kilodaydm (yaşım 19 boyum 1.72) sınavlar yüzünden kndimi yemeye verince 58e çıktım kafayı yiyorum basenimde genişledi ekmeği asitli içecekleri ve abur cuburu kestim çok fazlada yememeye gayret gösteriyorum inşallah gene 41e düşerim :2:

buna ancak kilo vermeyen insanlar inanır 21 kilo verdim giyecek kıyafetim kalmadııı
güsel senaryo tebrikle r ama amacın ney anlayamdımm

komik

arkadaşı tebrik ediyorum
genç olmasının metabolizma hızının yüksek oluşunun faydası olmuştur
bi de likralı giyiyorsa, o kadar da kilo verdiğini tahmin edememiş olabilir
ben de 15kilo verdim ama tatmin olmadığımdan daha az verdiğimi zannediyordum

bnde geçen yaz 41 kilodaydm (yaşım 19 boyum 1.72) sınavlar yüzünden kndimi yemeye verince 58e çıktım kafayı yiyorum basenimde genişledi ekmeği asitli içecekleri ve abur cuburu kestim çok fazlada yememeye gayret gösteriyorum inşallah gene 41e düşerim :2:

52 ol yeter,bir de mümkünse zayıf olma takıntısına yenik düşmeolumunekankayizsmile
Çünkü 41 kg hastalıklı bir kilo boyuna göre:eek:lmaz:

1397 kg ağırlığında biri farketmez zayıfladığını,ama arkadaşım sen bu kadar mı duyarsızsın ki fark edemedin?
Eğer ki doğruysa yazdıkların,bu demektir ki kilo vermek için farkındalığımızı aldırmamız gerekiyorakannehir

belki söylemek istediği farklı bişiydir arkadaşın.
düğünüme 3 hafta kala stres ve sürekli koşuşturmaktan tabanlarıma kara sular iniyordu. annem zayıflıyosun dedikçe abartma anne diyodum. bir iki kilo gitti sanmıştım ama 3 hafta içinde 9 kilo vermişim hakketten farkında değildim. çünkü bunu bile düşünecek fırsatım yoktu.
hani farketmiştir de 10 15 kilo diye düşünmüştür belki o olabilir.

ben 1 kılo bıle vversem fark edıyorum dile kolay 32 kılo ne demek nasıl fark edılmez yahu hayret dogrusu tebrık edıyorum alkisalkisalkis

52 ol yeter,bir de mümkünse zayıf olma takıntısına yenik düşmeolumunekankayizsmile
Çünkü 41 kg hastalıklı bir kilo boyuna göre:eek:lmaz:

hiç olmazsa 53ede razıyım yeterki basenimle kalçam gitsin 36 beden giyerken 42 beden giyiyorum pantolon almak öyle eziyet oluyorki bedenime göre zor buluyorum artık:bbo: bi ara stresten 55e düştüm snra tekrar aldım 61 oldum şimdi 59um..egzersiz yapmayada üşeniyorum spor salonuna yazılcam anca öyle gider basenle kalçam

Arkadaşlar bence inanılmaz değil insanları kiloları çok olunca birkere kendilerine inanmıyorlar bende 50 kilo zayıfladınm ki tekrar bir kısmını geri aldım ama bende hiç inanmıyordum etraftakiler söylüyordu bence psikolojik bir durum anca yoğun kilolardaki insanlar anlar tabi bu bence...

haklı olabilir ,insan kilolu olunca likralı giyiyo ben de 10 kilo alsamda belli etmiyorum versemde geçen sene 87 dim bana 75 misin diyolardı boyumda 1,78 belki onsan bilmem ama şimdi 76 yım daha zayıfsın diyolar kemik meseleside olabilir.zaten insan kiloluyken çoğu eşortmen altı giyiyo her bedene olabilir

X