Aile Planlaması Ella Ertesi Gün Hapı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
canım zevk suyundan lma ih
tmali çok düşük en doğru sonuç an testi

hanımlar merhaba, ben de korunmasız bir deneyimden yaklaşık 20 saat sonra ella aldım. adetime iki hafta vardı. ilacı aldığımdan beri sanki yarın öbür gün adet olacakmışım gibi semptomlarım var, ama belki de yumurtlama dönemindeyimdir diye tam bilemiyorum. özetle göğüslerim ağrıyor ve karnım doymuyor :) bu ilacı içtikten birkaç gün sonra adet olmak gibi birşey söz konusu mudur? bu semptomlar onun ayak sesleri mi acaba? yoksa normal vaktinde mi adet olmayı beklemeliyim?
canım adet olursun kesin çünkü yirmi saatte kullanmissin. Bende bu hapı kullandım fakat iki gün geçtikten sonra şimdi adetime daha var ama bilemiyorum. Beş gün etkili diyor. Ben üçüncü gün kullandım. Acaba birşey varmidir ?

Merhaba hanımlar. Emziren bir anneyim ve tam anlamıyla emin olmamakla birlikte ertesi gün hapı kullanmam gerektiğini düşünüyorum. En azından 1 ay boyunca içimde şüpheyle duramam. Eczanede norlevo hapının kaldırıldığını söylediler ella ertesi gün hapını verdiler. Ama emzirdiğim için emin olamıyorum reçetesinde 1 hafta emzirmeyin demiş bazı sitelerde de 6 saat emzirmeyin yeterli diyor. ne yapsam bilemedim kullanan var mı düşüncelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.
aynı sey benımde basıma geldı ya bende emziriyorum 10 aylık bebeğim var. ella yı kulandım ama ıcım rahat degıl yorumları da okuyunca tereddut ettım hem emzırme konusunda hemde hamıle kalma konusunda ınsallah hamıle kalmam bende 21 saat sonra attım hapı :KK43: sutu pompalayın atın dıyodu prospektusunde gece uyanınca sagıp da verırım artık :KK43:

Kizlar emziren anneler tam 26 saat oldu saglik ocagindaki ebe emziriyorsun kullanma dedi kizim daha 7 aylik olmaz olamaz olmamali adetim biteli 2 gun olmustu ovulasyon donemimidir olmusmudur pskljk mi bilmiyorum karnim yumurtaliklarim agriyor sizce icmelimiyim haptan ise yarar mi kizima zararli mi?

ben zamanında adet oldum, sanırım ella kuvvetli bir ilaç, çok korkmayın içinizi ferah tutun, en kötü ihtimalle eczaneden test alıp yaparsınız, ama hamile olmanız düşük ihtimal...
Ben Korunmasız bi ilişki yaşadım ama içeri girme olmadı üzerine boşalma oldu ve bi süre oyle kaldık daha sonra temizledim bir gün geçti üzerinden ella hapi almalı miyim ne yapmalıyım yardimci olursaniz sevinirim gerçekten ..

Gebelik için adet dönemini bekleyeyim diyorum ama eğer hamileysem çok geç de olabilir hapı kullanırsam çözüm kesin midir lütfen yardımcı olun :KK43:

Arkadaslar her ayin 15inde regl oluyorum, 25 Ocak pazar gece saat 11de iliskiye girdim, partnerim icime boşaldı.
26 Ocak Pazartesi sabah saat 14.00 da yani yaklasik 14 saat sonra ella yuttum.
Hamile kalma olasiligim nedir?
Ara kanamam olmazsa korkmali miyim?

en son 01.03.2015 tarihinde adet oldum sevgilimle 19.03.2015 tarihinde ilişkiye girdik içime boşaldı galiba tam emin degiliz 24 saat sonra ella kullandım bel agrım oldu ama kanamam olmadı dün adet olmam lazımdı ama olmadım ara sıra sancım oluyor gügsüm çok şişti ve acıyor hamilemiyim yoksa ilacın etkisi mi test almaya korkuyorum nolur yardımcı olun

en son 01.03.2015 tarihinde adet oldum sevgilimle 19.03.2015 tarihinde ilişkiye girdik içime boşaldı galiba tam emin degiliz 24 saat sonra ella kullandım bel agrım oldu ama kanamam olmadı dün adet olmam lazımdı ama olmadım ara sıra sancım oluyor gügsüm çok şişti ve acıyor hamilemiyim yoksa ilacın etkisi mi test almaya korkuyorum nolur yardımcı olun
hamile olduğunu pek sanmıyorum
bence rahat ol

ya test alamıyorum korkuyorum gögsüm falan agrıyor blim agrıyor arada sancım geliyor ama dün adet olmam lazımdı olmadım uyku haram oldu ya
bahar ve ilacın etkisi gecikmeler yapar
ama korkuyorum diyipte test yapmaman yanlış
2-3 gün daha bekle ve test yaptır :KK66:

bahar ve ilacın etkisi gecikmeler yapar
ama korkuyorum diyipte test yapmaman yanlış
2-3 gün daha bekle ve test yaptır :KK66:
yumartalama tarihim degil ama degil mi 26 saat sonra kullandım ilacı bide ben o tarihte antibiyotik kullanıyodum daha sonra nolur nolmaz diye sürekli içimi temizlesin diye sogan kabugu suyu içtim onların etkisi olmuşmudur acaba

yumartalama tarihim degil ama degil mi 26 saat sonra kullandım ilacı bide ben o tarihte antibiyotik kullanıyodum daha sonra nolur nolmaz diye sürekli içimi temizlesin diye sogan kabugu suyu içtim onların etkisi olmuşmudur acaba
valla öyle kabuk suyu falan bilmem ben ama
yumurtlama günün degilse ve ilaç içtiysen sanmıyorum

X