Aile Planlaması Ella Ertesi Gün Hapı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
gerizekalı bana 19 saat sonra söyledi galiba içine boşaldım diye oda tam bilmiyo ben hiç anlamadım zaten
çok açık konuşcam, içine boşaldıysa bunu anlarsın zaten farkına varmadım diye bi durum olamaz daha önce böyle bi durum yaşamadıysan bilmemen normal ama ayrıntıya da girmek istemiyorum fakat ilişkiden sonra içine boşaldıysa zaten ayağa kalktığında içinden bişilerin dışarı doğru pıtır pıtır aktığını hissediyorsun! öyle bişi olmadıysa zaten içine boşalmamıştır, az bişi geldiyse de hap almışsın %90 önlem almış oluyosun. hamile olduğunu sanmıyorum. ben bu ay 1 hafta gecikme yaşadım hamilemiyim diye sevinmeye de başlamıştım ki 1 hafta gecikmeli geldi =( bu ay mevsim geçiişinden kaynaklı nerdese etrafımdaki herkes gecikme yaşadı ayrıca ertesi gün hapı da gecikmeyi tetikleyebiliyor. bir de stres yapıyosun o da etkiliyo. takma kafana artık ve bundan sonra korun bu kadar stres yapmamış olursun sakın erkeğe güvenme geri çekilmeyle korunurum der kendini tutamaz olan sana oluyo sonra işte!

ilk defa basıma geldi oda tam bilmiyo bosalma oldumu olmadı mı galiba boşladım dedi indigini fark edince dısına akan bişeyde olmadı yıkarken elimede bişey gelmedi acaba bosalma olmadı mı ben 26 saat sonra kullandım ilacı yinede etkili olmuşmudur bide yumurtalama günümde degilmiş

ilk defa basıma geldi oda tam bilmiyo bosalma oldumu olmadı mı galiba boşladım dedi indigini fark edince dısına akan bişeyde olmadı yıkarken elimede bişey gelmedi acaba bosalma olmadı mı ben 26 saat sonra kullandım ilacı yinede etkili olmuşmudur bide yumurtalama günümde degilmiş
ilac 72 saat içinde alınırsa bile etkili endişee yapmayııııın
ve lütfen korunun bilinçli yaşayın bu tereddütlerle savaşmak zorunda kalmayın :KK66:

Yabancı sitelerde okuduğuma göre cinsel ilişkiye girdişten sonra geçikmeli alsanda 1 hafta etkili oluyormuş ama vücudun hormonlarını alt üst ediyormuş
az önce bu konuyla ilgili yani ella ile ilgili yazdım bende yardım istedim destek istedim..artık bu ilaç üretilmiyor norlevo kaldırıldı
bunuda dün öğrendik ona ihtiyaç duyduğumuz an bunu bulamadık onun yerine 3 kat etkili olduğu söylenen ella diye bi ilaç aldık..
ve ben çok açık konuşcam bana yardımınız açısından dün gece yaşadığımız ilişkide eşim ilk defa bebek için bi çalışma başlattı ama benim korku ve titrememden ötürü pişman olup hemen ertesi gün hapı norlevo almaya gittik fakat onun yerine ella vardı onu aldık, ilişkiden bi 30-35 dk belkide 40 dk sonra tam hatırlamıyorum 1 saat olmadan ilacı içtim ..şunuda belirteyim ki, adetimin bitişinin 3. günün gecesi yani 4 . gününde bu durum gerçekleşmiş oluyor bana yardım edin hamile olmam ne kadar mümkün:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14: YAZMIŞTIM

ama bildiğim kadarıyla emziren annelerin emzirmemelerini söylüyorlar canımcım haberin olsun

ilac 72 saat içinde alınırsa bile etkili endişee yapmayııııın
ve lütfen korunun bilinçli yaşayın bu tereddütlerle savaşmak zorunda kalmayın :KK66:
neden hala adet olmuyorum o zaman gögüslerim neden bu kadar şişti ve acıyor adet olacakmısım gibi ama olmadım daha bide sürekli küçük idrale cıkıyorum

adetim günü gününe olurdu bu sefer ilacı alıp başıma böyle bişey gelince uykuyu yitirdim günlerim kabus gibi geçiyor test almayada korkuyorum kötü bişey cıkarsa biterim diyerek :cry:

adetim günü gününe olurdu bu sefer ilacı alıp başıma böyle bişey gelince uykuyu yitirdim günlerim kabus gibi geçiyor test almayada korkuyorum kötü bişey cıkarsa biterim diyerek :cry:
ilaç geciktirme yapar hormonları alt üst ediyor merak etme
ayrıca kaç gün gecikti ki
evli misin bu arada

X