Ella hap işe yarıyor mu ?

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar. Erkek arkadaşım ile son regl günümün üstünden 19 gün sonra cinsel bir birliktelik yaşadık. İçime boşaldı , prezervatifin yırtılması sonucu ve hemen 1 saat içinde Ella ertesi gün hapı kullandım. Yan etkisinden mide bulantısı , baş ağrısı ve halsizlikleri ertesi gün yaşadım. Başka hiçbir yan etkisini o gün dışında yaşamadım ve o günle kaldı. Normalde regl olma tarihim 6 ocak olması gerekiyordu , uygulamaya göre başlangıç tarihim 6 ocak idi , ve 18 ocaktayız hala regl olmadım. Genelde düzenli adetim yoktur. Uygulamada gösteren ilk günde adet olmam. Bazen 5. Gün bazen 4. Gününde olurum. Fakat kaç gün geçti hala olamadım. Hamilelik belirtilerimde yok. 25 gün oldu ilişkide yaşanan bu durum. Sizce hamile olmuş olsam şimdiye kadar bi kanama veya bir belirti olmaz mıydı ? Gecikme hapın etkisi midir ?
3 yılda birer yıl arayla üc kere kullandım ve en son kullandığımda hamile kaldım çünkü hapı her yuttugunda etkisi %25 azalıyormus bunu da hamile kaldığıma cok sasırdığım icin doktoruma özellikle sormustum. Diğer yandan bazı insanlarda birkaç hafta bazı insanlarda ise bir ayı aşabilen gecikme yapıyor çünkü hormonal denge değisiyor. Ama yine de test yapmanda fayda var…

şuan bi kanama geldi az ve rengi açık kahve rengine yakın. Bu yerleşme kanaması mıdır yoksa hapın kanaması mıdır ? Ve hafif karın ağrım var regla biraz benzemeyen bir ağrı. Hapı kullanalı 28 gün oldu aşa yukarı
Sonuc nedir? Regl oldunuz mu?

Lütfen yardım edin çok zor durumdayım. Yaşım 20 sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik nasıl olacak derseniz sadece özel bölgelerimiz birbirine deydi ama boşalma olmadı. Aklıma takıldı ve zevk suyuyla hamile kalınır diye bilgiler okudum internetten hemen ertes72 ertesi gün hapını kullandım. Yumurtalama hünüme 1 gün gösteriyordu ilişkiyi yaşadığımda. Nolur yargılamadan cevap verin çok korkuyorum. Bu hapa rağmen böyle bir ihtimal varmı

X