Ella içtiğim için mi adetim gecikti yoksa hamilemiyim?

Adetime 1 hafta kala ilişkiye girdim çok dikkatliyim korunma konusunda anksiyete bozukluğumda var panik yapıyorum prezervatif yırtıldı 1 saat sonra ella içtim adetim 27 gün kadar gecikme ile oldu üstüne görme durumu korkutuyor şimdide bilgisi olan arkadaşlarım yardımcı olur musunuz

Öncelikle sakin ol erkek arkadaşın ya da eşiniz içinize boşalmadıysa öyle panik olucak bi durum söz konusu değil bu ilacın etkisinden bir gecikmede olabilir çok stres yaptığınız içinde olabilir eczaneden hamilelik testleri var 2 tl,5 tl değişiyor onlardan iki tane alabilirsin bakarsın ama kendini önce sakinleştirmen şart

Yani ilişkiden bir ay sonra da üstüne görme durumu olabiliyormmu

Ella adetinizi geciktirmiş olabilir ama %100 koruyucu değil ben 5-6 saat içinde içmeme rağmen bebişi bekliyorum
Merhaba ben yumurtlama günümde ilişkiye girdim içime boşaldı 8-10 saat sonra ella içtim 10 gün sonra şüphelendim test yaptım silik çıktı 2 tanesi sonradan silik çıktı birtanesi 5 dk içinde çıktı hamile olabilir miyim

Arkadaşım ella hap içtiği halde hamile kaldı ilişkiden bir gün sonra içmişti .Sizin testiniz nasıl atın bakalım

Eklentiler

• 3452CC65-D000-4935-BE14-F714A1C79863.jpeg
    45,5 KB · Görüntüleme: 80
  • 3CA60222-84CE-4EA4-A15B-F8C6A1275582.jpeg
    100,5 KB · Görüntüleme: 94
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…