Ella kullandım. Etki eder mi??

Hinata hyuga

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2023
240
143
Herkese meraba. Reglmin bitiminden 1 gün sonra eşimle ilişki yaşarken prezervatif yırtılması sonucu ilk 2 saatte ella kullandım. Kullandığım gün baş ağrım ve mide bulantım oldu çok fazla. Stresten de olabilir bilmiyorum. Şu an öğrenciyiz ve bebek için hazır değiliz. Sizce bir sıkıntı olur mu? Deneyimi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Herkese meraba. Reglmin bitiminden 1 gün sonra eşimle ilişki yaşarken prezervatif yırtılması sonucu ilk 2 saatte ella kullandım. Kullandığım gün baş ağrım ve mide bulantım oldu çok fazla. Stresten de olabilir bilmiyorum. Şu an öğrenciyiz ve bebek için hazır değiliz. Sizce bir sıkıntı olur mu? Deneyimi olanlar yardımcı olursa sevinirim.
Hamile kalmazsın korkma.İlk saatlerde atmışsın birde %98 e kadar korur

Kizlar bende geçen hafta eşimle kaza sonucu prezervatif yırtıldı ve ben yarım saat içinde Ella içtim ve günlerdir aşırı kasık ağrım var bacaklarıma vuruyor ağrısı normal mi acaba yan etki mi çünkü zamanlamasi çok yanlış inşallah yoktur bişey

Kizlar bende geçen hafta eşimle kaza sonucu prezervatif yırtıldı ve ben yarım saat içinde Ella içtim ve günlerdir aşırı kasık ağrım var bacaklarıma vuruyor ağrısı normal mi acaba yan etki mi çünkü zamanlamasi çok yanlış inşallah yoktur bişey
Korkmayın hemen kullanmışsınız. Yumurtlama döneminiz değilse hiç endişelenmeyin

Korkmayın hemen kullanmışsınız. Yumurtlama döneminiz değilse hiç endişelenmeyin
Bilmiyorum ki adetime daha 2 haftadan fazla vardı bu olay olalı henuz adet zamanımada var olsaydım bir rahatlasaydim dayanamayıp test yaptım yoktu bişey ama inşallah yoktur ama ellanin belirtileri hep hamilelik belirtileri ki hele ki bu kasık ağrısı batması

Bende yarım saat içinde kullandım ellayi prezervatif yırtılması yüzünden 7 gündür adetim geçiyor geçen hafta kan tahlili ve evdeki testin yapmıştım yoktu bişey ama ve tekrar test yapmaya korkuyorum ama olsaydı çıkardı diyorum bilmiyorum çok stresliyim iki çocuğum var zaten küçükler

Bence yazan arkadaşların hiç birinde risk olmaz gibi hemen almışsınız çünkü hapı dengesizlik vs yaptığı için değişik hissediyor olabilirsiniz

merhaba ne oldu acaba benzer durumdayım

X