ELLA VE YAN ETKİLERİ

bademm13

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2021
1
0
selamlar, daha önce başına böyle bir durum gelen varsa paylaşırsa sevinirim..
Geçtiğimiz ay ella kullandım bir hafta sonra normal zamanında regl oldum. ancak çok yoğun bir regl dönemiydi eczacının söylediğine göre yoğun regl olmak Ellanın döllenmeyi engellediğini gösteriyormuş.... Bittikten sonra 10- 15 gün geçti 4 gündür gögüste aşırı hassasiyet var ara ara da mide bulantısı ve halsizlik..
Sormak istediğim ella kullandıktan sonra zamanında regl olup regl döneminden 15 gün geçtikten sonra yan etkilerini gören var mı ?

Bu ella hapı bir doğum kontrol yöntemi değildir aşırı derecede hormon içeriyor. Hormonlar altüst oluyor malesef. Bende bir kere kullandım ve son kullanmam oldu ne geldiyse basıma o haptan sonra geldi kuruluk yaşamaya başladım dengem şaştı. Herkeste aynı etki yapacak diye bir kural yok tabi ama kullanmamaya özen gösterirsek daha iyi olacak..

Bu ella hapı bir doğum kontrol yöntemi değildir aşırı derecede hormon içeriyor. Hormonlar altüst oluyor malesef. Bende bir kere kullandım ve son kullanmam oldu ne geldiyse basıma o haptan sonra geldi kuruluk yaşamaya başladım dengem şaştı. Herkeste aynı etki yapacak diye bir kural yok tabi ama kullanmamaya özen gösterirsek daha iyi olacak..
İlaçtan sonra şişkinlik yaşadınız mı

X