Eller ıcın harıka bır peelıng

meyza

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2009
78
1
1 kasik toz seker
1kasik zeytinyagi
1-2 damla limonsuyu
malzemeleri karistirin ellerinize sürüp 2-3 dakika ovun sonra ellerinizi yikayin ve el kreminizi sürün. özellikle kis aylarinda ellerimiz cok kuruyup yipraniyor ideal bir peelingdir
deneyin ve görün.

icedream

anasının kuzucukları
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2008
349
12
ilk defa duyduğum bir karışım...şekerli olmasından dolayı yani...ellerim her zaman çok bakım istiyor... deniyeceğim ... çok teşekkürler...:1hug:a.s.

E

EU1

Ziyaretçi
ayy ben denedim. ellerim kupkuruydu krem falan sürsemde işe yaramıyodu ama ellerim lokum gibi oldu yumuşacık. teşekkür ederim canım. her gün yapem ben bunu kış aylarında kötü oluyo ellerim. öpüldün.

forester

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2008
34
0
okur okumaz denedim ve sonuç süper paylaşımın için teşekkürler

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3229 gün geçti.

Cullen

̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç&
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2007
2.648
7
canım cok sagol şimdi yaptım ve sana yazıyorum süpermiş valla ama galiba ben şekeri fazla bastırdım ellerimin üstü acıyor yoldum sanırım şimdi kremimide sürdüm yumuşacık ellerim a.s.

meyza

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2009
78
1
hepinize merhaba kizlar bu karisim benim güzellik salonumda yaklasik 13 seneden beri uyguladigim bir bakimdir sizlerlede paylasmak istedim memnun kaldiginiza sevindim hoscakalin.

CuKuLaTa

♥Artık Kayseridee:))♥
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2008
1.389
0
Meyza cooook saol. Daha once okumustum bu peelingini bugun zeytinyagini alip yaptim ve hemen yaziyorum. Superrr. Elimin derisi acayip cansizlasmisti, kurumustu bi tuhaf olmustu soguktan. Ve bu super geldi.. Eski haline kavustu ellerim.:sm_cool:
Paylastigin icin saola.s.