elma sirkesi bal su karışımı kullanan kızlar ...

canım en güzeli diyetisyene git derim ben.sadece elma sirkesine güvenmek olmaz. elma sirkesi yagları yakmaz metobolizmayı hızlandırıp ödem attırır.ama önemli olan yagları yakmak. yas 22 ben 2 hafta önce diyetisyene gittim 61 kiloyla liiste verdi bana 2 haftada 2 kilo vermen lazım dedi.bugun kontrole gittim 2 kilo vermisi 59 a düştm 1 kilosuda yagdan gitmiş o kadar sevindim ki.günde 2 fincan yeşilçay 2 bucuk litre su iç.yemeklerin suyundan yeme catalla ye.sporunu yap bak nasıl gidiyor kilolar. isyeyen olursa paylasabilirm listeyi.

Canım listeyi paylasabilrmisin acaba baksak bi neler varmış içinde...

Kızlar bende bugün elma sirkesi yaptım ama midem ağrıdı sanki tabi tamamen psikolojik de olabilir :confused:biyerde mideye zarar verebileceğini okumuştum

Benimkide ondanmış demekki psikolojik içmeye devam ozaman :)
500ml lık cam şişe, üzerine organik yazıyor. 13tl ye aldım. 1 sıcak bardağa 2ym.kşğ. Sirke katıyorum.
Yarın sandaloz sakızı bakınacam. İnşallah bulurum. Birlikte kullanılınca etkiler süper oluyormuş. Kk da bilgi var bu konuda, yeni öğrendim, ağzım açık kaldı resmen. Kullanmak için sabırsızlanıyorum :KK71:

500ml lık cam şişe, üzerine organik yazıyor. 13tl ye aldım. 1 sıcak bardağa 2ym.kşğ. Sirke katıyorum.
Yarın sandaloz sakızı bakınacam. İnşallah bulurum. Birlikte kullanılınca etkiler süper oluyormuş. Kk da bilgi var bu konuda, yeni öğrendim, ağzım açık kaldı resmen. Kullanmak için sabırsızlanıyorum :KK71:
Aynen benimki De 500 ml gurme elma sirkesi yazıyo :) sandaloz sakızını ilk kez duyuyorum bende bi bakayım tekrar saol canım

Sonuç alabildinmi merak ettim

Selam kızlar,
Bu kürü 3 ay kadar kullanmıştım ancak beraberinde diyette yapıyordum. 6 Kilo verdim ama muhtemelen diyet sebebiyle...

Mrb Kızlar ben aranıza yeni katıldım..size bir sorum olacak.. elma sirkesi bal su karışımı ise yarar mi bende dün aldım ve kullanmaya başladım.kullanan arkadaşlar bana yazabilirler mi. Siz nasıl uyguladıniz belli bir diyete uydunuz mu önerilerinizi bekliyorum.. şimdiden tsk ler...

Ben bir kaç yıl önce kullandım yediklerime de dikkat ettim ve 11 kg verdim normal şartlar altında biraz daha yavaş vereceğin kiloyu hızlandırıyor ve bir sürü faydasi var

X