Lekeler, Çiller elma sirkesi kullananlar ?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Minuscule

Guru
Pro Üye
30 Haziran 2010
3.339
1.191
istemediğim zaman sürekli karşıma çıkan elma sirkesi ve kullanımını elma sirkesi alıp uygulucağm zaman bulamadım.Elma sirkesini sivilceleri için kullanan arkadaşlarım ne sıklıkta nasıl kullanıyosunuz ? günde kaç kez kullanıyosunuz yüzünüzü silip bırakıyomusunuz yoksa yüzünüzü yıkıyomusunuz acil kullanan biri bunların hepsini ve daha sormadığım elma sirkesiyle ilgili herşeyi bana anlatablrmi ?

ben elma sirkesini sivilce için değil de lekeler için kullanıyorum
küçük bir çay tabağına azıcık elma sirkesi aynı oranda da su koyuyorum
pamukla da lekeli yerlere sürüyorum
dikkat et ama her tarafına sürme asitli bi madde ben bir defasında yanaklarımı palyaço gibi yapmıştım:KK1:
bu arada sen sivilce için sormuşsun da o da aynıdır bence
formüller var burda elma sirkesiyle ama en bilineni suyla karıştırmak

Son düzenleme:
teşekkrler .normalde hep karşıma çıkardı ama şmdi bi türlütarifleri bulamıyorum azda araştırmadım yani

Canım snaa bir sabun önereyim bari :86:
EGZA-S . Git aktardan aL LekeLerine ve siviLceLerine iyi geLmezse banada DamLa demesinLer :KK60:
Bunu kuLLan inan bana dua edeceksinn :KK34:

İyi oku hee :KK1:
Bak canım Bu sabun gerçekten çok yararlı bir sabun . Öncelikle günde 2 defa sabah ve yatmadan önce yapıyorum. Sabunu ılık suda köpürtüp yüzüme sürüyorum ister 5 ister 10 dk. beklet sabun tamamen kuruyana kadar beklet ve yüzünü ılık suyla yıka. Asla havlu kullanma zaten kendiliğinden kuruyor. Akşam sür sabaha etkisini gösterir.
Saç için kullanmaya gelirse. Saçını bu sabunla yıkayabilrsin. Dökülmeye birebir. Biraz sert ve kuru yapsada saçını hiç bir zararı yok dökülüp kel kalmaktansa kuru olması iyidir :) Ve sadece o sabunla yıka şampuan kullanma. Saçını kurutabilirsin havlu veya fön. Farketmez.. Kuru kalmaması için bebek yağı sür yıkadıktan sonra.
Ayrıca sadece cilt değil tüm vücuduna uygulayabilirsin :) Fiyat 5 tl aktarlarda dahada ucuz olabiliyor. Bana doktor söylemişti zaten.. Yardımcı olduysam ne mutlu bana emin ol işe yarayacaktır :KK34:

Elma sirkesi gerçekten cilt için çok etkili.Sivilce tedavisinde de oldukça faydalı ben çok faydasını gördüm.Bir yemek kaşığı suyla 1 tatlı kaşığı elma sirkesini karıştırıp her gece yatmadan önce yüzüme tonik gibi bir pamuk yardımıyla uyguluyorum.Yüzünü gercekten düzgünleştiriyor.Ayrıca o 1 yemek kaşığı su yerine gülsuyuda kullanabilirsin.O zaman nemlendirici,yatıştırıcı özelliğide oluyor toniğin.Ben kesinlikle tavsiye ederim.Benim cildim çok hassas ve hiç bir zararını görmedim.Tabi günlük nemlendiricini de kulllanmayı ihmal etme.Ben önce sirkeli suyla siliyorum.o iyice kuruyunca (15-20 dk sonra) su bazlı nemlendiricimi kullanıyorum.:KK54:

egza s kükütlü sabun değil mi?oda faydalı gerçekten ama fazla kurutabiliyor cildi uzun süreli kullanımda.

Canım herkesin cilt yapısı farklıdır. Ha sen kullandın işe yaramadı, bir şey diyemem.. Bende gerçekten çok işe yaradı halaada kullanıyorum . Herhangi bir kuruluk yok halaa aynı cildim..

Bak canım Bu sabun gerçekten çok yararlı bir sabun . Öncelikle günde 2 defa sabah ve yatmadan önce yapıyorum. Sabunu ılık suda köpürtüp yüzüme sürüyorum ister 5 ister 10 dk. beklet sabun tamamen kuruyana kadar beklet ve yüzünü ılık suyla yıka. Asla havlu kullanma zaten kendiliğinden kuruyor. Akşam sür sabaha etkisini gösterir.
Saç için kullanmaya gelirse. Saçını bu sabunla yıkayabilrsin. Dökülmeye birebir. Biraz sert ve kuru yapsada saçını hiç bir zararı yok dökülüp kel kalmaktansa kuru olması iyidir :) Ve sadece o sabunla yıka şampuan kullanma. Saçını kurutabilirsin havlu veya fön. Farketmez.. Kuru kalmaması için bebek yağı sür yıkadıktan sonra.
Ayrıca sadece cilt değil tüm vücuduna uygulayabilirsin :) Fiyat 5 tl aktarlarda dahada ucuz olabiliyor. Bana doktor söylemişti zaten.. Yardımcı olduysam ne mutlu bana emin ol işe yarayacaktır :KK34:

canım peki bu sabun bacaktaki batık lekelerine iyi geliyor mu ?? offf of çok dertliyim bu konuda

canım peki bu sabun bacaktaki batık lekelerine iyi geliyor mu ?? offf of çok dertliyim bu konuda

Elma sirkesi gerçekten cilt için çok etkili.Sivilce tedavisinde de oldukça faydalı ben çok faydasını gördüm.Bir yemek kaşığı suyla 1 tatlı kaşığı elma sirkesini karıştırıp her gece yatmadan önce yüzüme tonik gibi bir pamuk yardımıyla uyguluyorum.Yüzünü gercekten düzgünleştiriyor.Ayrıca o 1 yemek kaşığı su yerine gülsuyuda kullanabilirsin.O zaman nemlendirici,yatıştırıcı özelliğide oluyor toniğin.Ben kesinlikle tavsiye ederim.Benim cildim çok hassas ve hiç bir zararını görmedim.Tabi günlük nemlendiricini de kulllanmayı ihmal etme.Ben önce sirkeli suyla siliyorum.o iyice kuruyunca (15-20 dk sonra) su bazlı nemlendiricimi kullanıyorum.:KK54:

cnm bu yntem sivilce ve lekelerinde bi değişklik sağladımı peki ?

Benim cildimdeki sivilce izleri geçmiş durumda. Sivilce çıkmıyor + nedendir bilmiyorum ( Makyajdan sanırım ) minik minik kabarcıklar vardı sivilce gibi, bir tanesi dahi yok şuanda..

deniycem bu sabunu ben şuan capillanın sabununu kullanıyorum .Sen ne zmndır kullanıyosun bu sabunu

Canım tahminime göre evet iyi gelebilir. Net.ten araştır istersen satış yerlerinde nelere iyi geldiği yazıyor. :-)
[/QUOT

sivilce lekelerine iyi geliyor diyor diğer lekelerden bahsetmiyor ama denicem yinede , bi bu kaldı zaten sanırım denemediğim :)

X